BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Barcelona - programów Bachelor Barcelona Bachelor , Barcelona

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Będąc 2. co do wielkości miasto w Hiszpanii, Barcelona jest stolicą Katalonii prowincji. Ma ponad 4 mln mieszkańców. Jest to tętniące życiem miasto, które odbywają się co roku tysiące turystów. Jest domem dla Uniwersytetu w Barcelonie między innymi.

Kształcenie na odległość Bachelor Barcelona - Weź Bachelor Barcelona. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

5 Wyniki z Studia magisterskie, Barcelona, Kształcenie na odległość Filter

Stopnia w informacji i dokumentacji

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

W społeczeństwach postindustrialnych, których rozwój zależy w dużej mierze od gospodarki opartej na wiedzy, dostęp do informacji stał się kluczem do generowania wartości i bogactwa element, który sprawia, że ​​czynnik strategiczny. Dlatego tak ważne jest jego zarządzaniem i zorganizować to tak, że może on odzyskać szybko, sprawnie i bezpiecznie, dzięki zasobów oferowanych przez nowe technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT).

Stopnia w Społecznej i Antropologii Kulturowej

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Stopień w Społecznej i Antropologii Kulturowej UNIBA stworzony, aby sprostać temu wyzwaniu. Jego plan nauczania pozwala uczniom poznać tożsamość człowieka i jego licznych wydarzeń kulturalnych w głębi. Zakres tematyczny jest szeroki i obejmuje takie aspekty jak pokrewieństwa, geografii, gospodarki, etnografii, sztuki i manifestacji religijnych, wśród innych zagadnień.

Stopnia (BA), projekt

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Przygotuj się zwiększyć swoją karierę w dziedzinie projektowania. W ramach tego programu studiów, będzie nabyć

Bachelor of Arts w popularnej produkcji muzycznej

Microfusa
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Kurs Bachelor's Degree trwa trzy lata i zapewni ci możliwie najszerszy zakres doświadczenia i wiedzy w dziedzinie produkcji muzycznej.

Bachelor in Hotel

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona Valencia + 2 więcej

Głównym celem i celem programu jest dostarczenie podstawowej wiedzy o branży turystycznej i wykazanie powiązań między zarządzaniem hotelem i podróżami; uzyskać ogólne zrozumienie przedmiotów specjalizacji, takich jak zarządzanie wydarzeniami, zasoby ludzkie, public relations i przewodnictwo; poprawić umiejętności komunikacji w języku angielskim; nauczyć się drugiego języka i zacząć go używać w profesjonalnym środowisku.