BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Barcelona. Programów Licencjat.

Studenci z całego świata wybierają Barcelonę dla szkolnictwa wyższego. Uzyskanie licencjat w Barcelonie może zawierać zabawy, żywy duch, który jest widoczny we wszystkich akademickich zajęć. Barcelona zawsze była zabytkowej i odegrała znaczącą rolę w zachodnim społeczeństwie i kulturze. Licencjat w Barcelonie nie tylko zapewnia doskonałą program nauczania, ale uczniowie będą mieli doświadczenia, aby je dobrze zaokrąglone specjalistów.

Aby sprostać każdego studenta zindywidualizowanych potrzeb akademickich, licencjat w programie Barcelona oferuje wiele różnych opcji badaniu obejmującym pełny etat, pół etatu, na terenie kampusu, online i kształcenia na odległość. Niektóre z programów dostępnych m.in. stosunków międzynarodowych, biznesu, komunikacji, mediów, turystyki, i wiele innych. Licencjat w Barcelonie programów często wykorzystują nowatorskie metody nauczania połączone z state-of-the-art udogodnienia i wykładowców ekspertów w celu zapewnienia wysokiej jakości edukacji.

Jeśli licencjat w Barcelonie Cię interesuje, a następnie spójrz przez opcje programu poniżej i znaleźć program studiów, które mogą być czeka na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

BF w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Barcelona Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Hiszpania Barcelona

Bachelor of Finance (BF) ze specjalizacją Finanse Międzynarodowe ma na celu umożliwienie ci ciągłego dostosowywania się do ciągłych zmian w świecie finansów i ekonomii. Zostaniesz wyposażony w narzędzia umożliwiające zrozumienie i zarządzanie wszystkimi aspektami finansowymi w prywatnej lub publicznej korporacji oraz zdobycie szczegółowej wiedzy na temat zagadnień dotyczących krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych.

BF w finansach międzynarodowych

Geneva Business School (GBS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Geneva Hiszpania Barcelona Madrid + 3 więcej

Ten licencjat w finansach jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w różnych karierach związanych z finansami, takich jak bankowość inwestycyjna, zarządzanie funduszami hedgingowymi, giełdy, bankowość i zarządzanie portfelem. Absolwenci tego programu staną się ekspertami w ocenie ryzyka finansowego i zarządzaniu nim, co pozwoli im w pełni opanować międzynarodowy system finansowy.

Bachelor in Management

Toulouse Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Francja Toulouse Hiszpania Barcelona + 2 więcej

Program licencjacki TBS to 3-letni (B1, B2 i B3) kurs zarządzania z ukierunkowaniem zawodowym i międzykulturowym. Celem kursu jest zapewnienie przyszłym absolwentom umiejętności zarządzania potrzebnych do spełnienia wymagań biznesowych firm we Francji i na całym świecie. Program oferuje 3 lata cennych doświadczeń i spotkań zbudowanych wokół programu nauczania, który daje każdemu uczniowi środki do kontynuowania studiów lub przejścia od razu do kariery zawodowej.

Tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w biznesie i zarządzaniu przyznawany przez Bath Spa University

Barcelona Business Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona

ESN Barcelona Business Institute to pierwsza szkoła w Hiszpanii oferująca te studia akredytowane przez Bath Spa University i Pearson. Ten dyplom jest skierowany do osób, które aspirują do szkolenia w międzynarodowym i wielokulturowym kontekście, takim jak ten oferowany przez Bath Spa University. Szkolimy profesjonalistów, którzy chcą uzyskać dostęp do rynku pracy z maksymalną wydajnością i gwarancjami, jakie oferuje brytyjski dyplom.

MIĘDZYNARODOWY PROJEKTANT CYFROWY

L'Idem Barcelona
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Projekt cyfrowy i komunikacja wizualna reprezentują sektor w ciągłej ewolucji, który obejmuje coraz więcej powiązanych ze sobą obszarów. W tym celu niezbędne są doskonałe szkolenia, aby promować kreatywne i profesjonalne umiejętności. Ważne jest, aby wszystko to zostało opracowane w środowisku pracy emulującym agencje międzynarodowe. Współpracujemy ze studentami, aby mogli zintegrować się w najlepszych możliwych warunkach z najważniejszymi agencjami międzynarodowymi. Dlatego opracowaliśmy projekt pedagogiczny całkowicie w języku angielskim, oparty na absolutnym opanowaniu kompetencji cyfrowego projektowania, kierunku artystycznego i kierunku twórczego.

Bachelor of Digital Marketing

Harbour Space
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Cyfrowe strategie marketingowe leżą u podstaw każdej udanej działalności w naszym Erze Informacji. Ten program Harbour.Space zapewnia studentom wszechstronną wiedzę z zakresu analityki, strategii, biznesu, finansów i kreatywnej współpracy, dzięki którym firmy jutra odnoszą sukces.

Tytuł licencjata z architektury

International University of Catalonia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

UIC zobowiązuje się zapewnić uczniom najlepsze przygotowanie akademickie zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym, a także zapewnić im narzędzia niezbędne do udanego dostępu do rynku pracy.

Licencjat w badaniach liberalnych

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona Belgia Brussels Madrid Szwajcaria Zürich Japonia Tokyo Antwerp + 8 więcej

BLS - Bachelor Studies Liberalnych (180 punktów)

Stopień filmowy i telewizyjny

ESART Campus Barcelona
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Stopień filmowy

Bachelor in Business Administration and Management

IQS – Universitat Ramon Llull
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Celem programu studiów licencjackich w zakresie zarządzania i administracji biznesowej, kwalifikacji w ramach EHEA (Europejskiego Obszaru Szkolnictwa Wyższego), jest rozwój niezbędnej wiedzy i umiejętności, aby stać się kompetentnym i uczciwym przedsiębiorcą, menedżerem lub menedżerem.

Bachelor in Hotel

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona Valencia Madrid + 3 więcej

Głównym celem i celem programu jest dostarczenie podstawowej wiedzy o branży turystycznej i wykazanie powiązań między zarządzaniem hotelem i podróżami; uzyskać ogólne zrozumienie przedmiotów specjalizacji, takich jak zarządzanie wydarzeniami, zasoby ludzkie, public relations i przewodnictwo; poprawić umiejętności komunikacji w języku angielskim; nauczyć się drugiego języka i zacząć go używać w profesjonalnym środowisku.

Wyższy dyplom w animacji 2D i 3D

Seeway - Barcelona
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona

Dyplom w 2D oraz animacji 3D w Barcelonie siedzi procesy tworzenia, rozwoju i budowy świata kreskówek i animacji przez profesjonalnego punktu widzenia ochrony środowiska.

Licencjat w zarządzaniu hotelami i turystyką

University College of Hotel Management and Culinary Arts StPOL
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona

Licencjat z zarządzania hotelarstwem i turystyką w EUHT StPOL i University of Girona. Niepowtarzalny oficjalny dyplom w Hiszpanii o tej nazwie. Uczymy uczniów umiejętności, technik pracy, postaw i zachowań niezbędnych do zostania profesjonalistą „na wszystkich”.

Stopień uniwersytecki w turystyce i rekreacji (oficjalny) - Barcelona

The Ostelea - School of Tourism and Hospitality International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Biorąc pod uwagę ten paradygmat, Szkoła Turystyki i Hotelarstwa Ostelea oferuje nowe stopnie naukowe w turystyce i Ocio. Jest to oficjalny stopień opracowany na podstawie międzynarodowego podejścia, w którym podróż nie jest rozumiana wyłącznie jako fakt podróżowania lub pośrednictwa oraz marketing turystyczny, ale przeciwnie, odpowiada wszystkim działaniom i podmiotom zaangażowanym w sektor turystyczny, które przejawiają się w podróży.

Ba biznesu i marketingu (z wyróżnieniem)

INSA Business, Marketing & Communication School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona Szwajcaria Lucerne + 2 więcej

Idealny program zyskuje zrozumienie biznesu w ogóle i roli marketingu w przedsiębiorstwach usługowych i małych przedsiębiorstw w szczególności. Program posiada kręgosłup w marketingu, ale ogólne aspekty biznesu otrzymują również znaczny zasięg. Ponieważ marketing jest jednym z kilku obszarów funkcjonalnych w organizacji, program ten łączy funkcje marketingowe, zadania i funkcje z innych działań organizacyjnych, takich jak zarządzanie, rachunkowości i ekonomii.