BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Hiszpania - programów Bachelor Hiszpania Bachelor

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Kształcenie na odległość Bachelor Hiszpania - Weź Kształcenie na odległość Bachelor Hiszpania. Wszystkie Kształcenie na odległość Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

13 Wyniki z Studia magisterskie, Hiszpania, Kształcenie na odległość Filter

Stopień w psychologii - w Internecie

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Studenci, którzy zdecydują Bachelor of Psychology Zaleca się, że posiada umiejętności słuchania, empatii, asertywności, umiejętności analityczne i planowania oraz logicznego rozumowania i pochylenia znać te osiągnięcia naukowe ostatnich latach zarówno w zakresie pochodzących naukowego rozwoju człowieka ich relacje, ich środowisko i ich zaburzenia.

Stopień w inżynierii komputerowej - w Internecie

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Przyszły absolwent inżynierii komputer musi posiadać podstawową wiedzę naukową i technologiczną, która przepoić jej poziom abstrakcji niezbędnych dla rozwoju projektu dynamicznym i wyobraźni sposób. Należy również być cierpliwy i stała troska o rozwój nowych technologii w takich dziedzinach, jak komunikacja i robotyki.

Stopień w turystyce - on-line

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Wśród uczelni, gdzie studiują turystykę internetowego, UCAM zapewnia metodologii dostosowanej do Twojego stylu życia, więc to ty ustawić tempo nauki. Zapoznaj się z klasy do domu, stawiając do dyspozycji niezbędne narzędzia, aby zapewnić Państwu kompletne szkolenie.

Degree in Business Administration i Zarządzania - on-line

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Spain Online + 1 więcej

Będziesz wszechstronny profesjonalny i posiadać aktualne szkolenia dostosowanego do wymagań rynku pracy. Ponadto odległość studium ADE będziesz miał prywatnego nauczyciela, który będzie Ci cokolwiek potrzebują pomocy.

Licencjat z filozofii, polityki i gospodarki. (Online) Deusto między uczelnią a Comillas

Universidad Pontificia Comillas
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Licencjat z filozofii, polityki i gospodarki zapewnia szkolenie podstawowe w trzech dyscyplinach i patrzy na ważne dodatkowe treści z dziedziny prawa, socjologii i stosunków międzynarodowych. To w połączeniu nauki pomaga w wyjaśnieniu mechanizmów decyzyjnych, wspierać zasadniczą wykonywania obowiązków zaangażowanych w te procesy, budować zrozumienie, że ludzie i ochronę ich godności są i muszą być prawdziwy cel cała społeczno-polityczne i ramy gospodarcze, a ostatecznie do opracowania wniosków z perspektywy, która nie może zostać osiągnięty za pomocą jednej dyscypliny lub nawet kilka.

Stopnia w informacji i dokumentacji

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

W społeczeństwach postindustrialnych, których rozwój zależy w dużej mierze od gospodarki opartej na wiedzy, dostęp do informacji stał się kluczem do generowania wartości i bogactwa element, który sprawia, że ​​czynnik strategiczny. Dlatego tak ważne jest jego zarządzaniem i zorganizować to tak, że może on odzyskać szybko, sprawnie i bezpiecznie, dzięki zasobów oferowanych przez nowe technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT).

Stopnia w Społecznej i Antropologii Kulturowej

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Stopień w Społecznej i Antropologii Kulturowej UNIBA stworzony, aby sprostać temu wyzwaniu. Jego plan nauczania pozwala uczniom poznać tożsamość człowieka i jego licznych wydarzeń kulturalnych w głębi. Zakres tematyczny jest szeroki i obejmuje takie aspekty jak pokrewieństwa, geografii, gospodarki, etnografii, sztuki i manifestacji religijnych, wśród innych zagadnień.

Stopnia (BA), projekt

UNIBA Centro Universitario Internacional de Barcelona
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Przygotuj się zwiększyć swoją karierę w dziedzinie projektowania. W ramach tego programu studiów, będzie nabyć

Bachelor of Arts w popularnej produkcji muzycznej

Microfusa
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona + 1 więcej

Kurs Bachelor's Degree trwa trzy lata i zapewni ci możliwie najszerszy zakres doświadczenia i wiedzy w dziedzinie produkcji muzycznej.

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Asturias Corporación Universitaria
Online Zaoczne 48 miesiące Styczeń 2020 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá + 2 więcej

Przygotuj się na świat handlu zagranicznego i globalnych stosunków handlowych. Studiując w naszym międzynarodowym programie biznesowym zdobędziesz doskonałą wizję, dzięki której możesz być odpowiedzialny za prowadzenie działalności gospodarczej, inwestycje, konsultacje i konsultacje dla firm i instytucji prywatnych i / lub publicznych dowolnego sektora i wielkości ...

Licencjat w dziedzinie zarządzania i zarządzania w biznesie

Asturias Corporación Universitaria
Online Zaoczne 36 - 48 miesiące Styczeń 2020 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá + 2 więcej

Nadszedł czas, aby wejść na rynek pracy z wielkim sukcesem, nasz program rozwija Twoje możliwości w zakresie przeprowadzania procesów administracyjnych dla kierownictwa dowolnej firmy prywatnej lub publicznej, doradza różnym organizacjom krajowym i międzynarodowym oraz prowadzi działalność na rynkach krajowych i zewnętrznych ...

Licencjat: Professional in Economics

Asturias Corporación Universitaria
Online W pełnym wymiarze godzin 48 miesiące Styczeń 2020 Hiszpania Madrid Kolumbia Bogotá + 2 więcej

Nasze szkolenia pomogą Ci wejść na rynek pracy z wielkim powodzeniem, działając w dziedzinie zarządzania w obszarze gospodarczym i finansowym różnych organizacji publicznych i / lub prywatnych na poziomie krajowym i międzynarodowym. Budujemy ten program, abyś był kompletnym profesjonalistą, który dostosowuje się do wymagań aktualnego rynku i możliwości dla wszystkich obszarów gospodarki ...

Bachelor in Hotel

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona Valencia + 2 więcej

Głównym celem i celem programu jest dostarczenie podstawowej wiedzy o branży turystycznej i wykazanie powiązań między zarządzaniem hotelem i podróżami; uzyskać ogólne zrozumienie przedmiotów specjalizacji, takich jak zarządzanie wydarzeniami, zasoby ludzkie, public relations i przewodnictwo; poprawić umiejętności komunikacji w języku angielskim; nauczyć się drugiego języka i zacząć go używać w profesjonalnym środowisku.