BACHELORSTUDIES

Licencjat w Malaga. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Licencjat Malaga. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Malaga. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor Degree International Hotel Management

Vatel Malaga
Licencjat
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program International Hotel Management jest skierowany do kandydatów, którzy ukończyli liceum, a jego ostatecznym celem jest szkolenie przyszłych specjalistów w zakresie zarzą ...

Czytaj więcej

Licencjat W Międzynarodowym Zarządzaniu Hotelami

Vatel Malaga
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Program International Hotel Management przeznaczony jest dla kandydatów, którzy pomyślnie zdali maturę i ma na celu przeszkolenie przyszłych specjalistów w zakresie zarządzani ...

Czytaj więcej