BACHELORSTUDIES

Licencjat w Salamanca Airport. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Licencjat Salamanca Airport. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Salamanca Airport. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Dyplom z pilotażu lotnictwa komercyjnego i operacji lotniczych

Adventia - European Aviation College - European College of Aeronautics
Licencjat
Sie 2021
Spanish (Spain)
Ośrodek kształcenia

Kampus lotniczy Uniwersytetu w Salamance jest najbardziej odpowiednim miejscem do nauki zawodu pilota i pozwoli Ci uzyskać tytuł pilota w lotnictwie komercyjnym i operacjach l ...

Czytaj więcej