BACHELORSTUDIES

Licencjat w Tarragona. Programów Licencjat.

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Licencjat Tarragona. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Tarragona. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Chemistry

Universitat Rovira i Virgili
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Chemia jest podstawową nauką, która bada strukturę i zachowanie materiałów oraz zmiany, które zachodzą na poziomie molekularnym. Celem Bachelor's Degree in Chemistry nauczanym ...

Czytaj więcej