Filter
Studia licencjackie
Hiszpania Valencia Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Bachelor Valencia - programów Bachelor Valencia Bachelor , Valencia

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Hiszpania, oficjalnie Królestwo Hiszpanii, jest suwerennym państwem i państwem członkowskim Unii Europejskiej. Znajduje się na Półwyspie Iberyjskim w południowo-zachodniej Europie. Hiszpańskie uniwersytety regulować dostęp do swoich stopni i ustalenie opłat akademickich. Mogą również oferować nieoficjalnych podyplomowe stopni. Stolica Madryt ma możliwie największą liczbę barów na mieszkańca dowolnego europejskiego miasta i bardzo aktywnego życia nocnego.

Będąc 3 największe miasto w Hiszpanii, Valencia znajduje się w społeczności Walencji. Jest to miasto portowe handlowa z ponad 1 mln mieszkańców. Ma bogatą kulturę, zabytki oraz muzea. Ma ponad 4 uniwersytety.

Kształcenie na odległość Bachelor Valencia - Weź Bachelor Valencia. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia magisterskie, Valencia, Kształcenie na odległość

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Głównym celem i celem programu jest dostarczenie podstawowej wiedzy o branży turystycznej i wykazanie powiązań między zarządzaniem hotelem i podróżami; uzyskać ogólne zro ... [+]

W wersji Campus

Po raz pierwszy Hiszpania jest najbardziej przyjaznym turystycznie krajem w rankingu konkurencyjności i konkurencyjności Turystyki Gospodarczej Światowego Forum. Hiszpania otrzymuje około 60,6 miliona rocznych międzynarodowych przyjazdów turystów. Hiszpania jest bogata w zasoby naturalne, kulturalne i rozrywkowe. Ma również wysoką ocenę w zakresie infrastruktury, polityki podróży i turystyki, warunków i podróży służbowych. W ciągu ostatnich kilku lat lista 50 najlepszych restauracji na świecie prowadzona jest przez hiszpańską restaurację El Celler de Can Roca, a nagrodę The World's Best Pastry Chef Awards prowadzą również hiszpańscy szefowie kuchni. Wszystkie te fakty pozycjonują Hiszpanię jako najlepsze miejsce na świecie do uprawiania turystyki na dowolnym poziomie.... [-]

Hiszpania Barcelona Valencia Madrid
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Online
Czytaj więcej po polsku