BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Hiszpania. Programów Licencjat

Hiszpania przyciąga wielu studentów z całego świata. Studenci realizujących licencjat doświadczenie stopni Hiszpania przyjemnego stylu życia, łagodny klimat, wysoki standard życia, wybitni naukowcy, wielokulturowa populacja studentów, a wiele atrakcji kulturalnych i zabytków doświadczenia poza w klasie. Hiszpania jest także wybitny kraj w Unii Europejskiej oraz dokonała wielu udział w kilku profesjonalnych i akademickich kierunków studiów, dalsze zwiększanie licencjata programy Hiszpania stopnia.

Studenci poszukujący licencjata stopień Hiszpania mają wiele możliwości dla badań, niektóre z tematów bardziej popularnych jest gościnność, stosunki międzynarodowe, biznes, ekonomia, dziennikarstwo, inżynieria, informatyka, historia sztuki, socjologia. Bachelor stopień Hiszpania zwykle wymaga co najmniej trzech lat studiów w pełnym wymiarze czasu jednak istnieją również opcje niepełnym wymiarze czasu pracy i studiów online.

Kolejny krok dzisiaj, przewijając licencjackich programów Hiszpania poniżej. Może się okazać, twoja edukacja czeka na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

BF w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Madrid Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Ten licencjat w finansach jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w różnych karierach związanych z finansami, takich jak bankowość inwestycyjna, zarządzanie funduszami hedgingowymi, giełdy, bankowość i zarządzanie portfelem. Absolwenci tego programu staną się ekspertami w ocenie ryzyka finansowego i zarządzaniu nim, co pozwoli im w pełni opanować międzynarodowy system finansowy.

Bachelor in Gastronomy

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Castellón de la Plana

Bachelor's Degree in Gastronomy ma na celu wyszkolenie profesjonalistów specjalizujących się w technikach kulinarnych, ale także posiadających kwalifikacje do prowadzenia i prowadzenia działalności gastronomicznej. Czteroletni trening, który umożliwi naszym absolwentom poprowadzić przyszłość Gastronomii.

BF w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Barcelona Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Hiszpania Barcelona

Bachelor of Finance (BF) ze specjalizacją Finanse Międzynarodowe ma na celu umożliwienie ci ciągłego dostosowywania się do ciągłych zmian w świecie finansów i ekonomii. Zostaniesz wyposażony w narzędzia umożliwiające zrozumienie i zarządzanie wszystkimi aspektami finansowymi w prywatnej lub publicznej korporacji oraz zdobycie szczegółowej wiedzy na temat zagadnień dotyczących krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych.

Program Elite Soccer University

CIS Endicott International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Community of Madrid

Program ten oferuje uczniom możliwość uczestniczenia w college'u w Hiszpanii na jednej z najbardziej znanych uczelni w USA (CIS-Endicott International) podczas gry w piłkę nożną na profesjonalnym poziomie. Program Elite Soccer University jest wspólnym przedsięwzięciem łączącym szkolnictwo wyższe i wysokiej jakości treningi piłkarskie. Program Elite Soccer University jest przeznaczony dla studentów z całego świata, którzy chcą kontynuować naukę w renomowanym amerykańskim college'u, jednocześnie uczestnicząc w wysokiej jakości szkoleniu piłkarskim, które koncentruje się na ogólnej akademickiej i zawodowej poprawie sportowej ucznia.

BF w finansach międzynarodowych

Geneva Business School (GBS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Geneva Hiszpania Barcelona Madrid + 3 więcej

Ten licencjat w finansach jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w różnych karierach związanych z finansami, takich jak bankowość inwestycyjna, zarządzanie funduszami hedgingowymi, giełdy, bankowość i zarządzanie portfelem. Absolwenci tego programu staną się ekspertami w ocenie ryzyka finansowego i zarządzaniu nim, co pozwoli im w pełni opanować międzynarodowy system finansowy.

Stopień w architekturze

University CEU - Cardenal Herrera
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Moncada

Oferujemy Państwu całą edukację w języku angielskim. Wiemy, że studia za granicą może zainspirować żadnych podziw tak, że ci pomóc w następujących

Stopień licencjata w międzynarodowym zarządzaniu hotelarstwem

Vatel Madrid International Business School Hotel & Tourism management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Madrid

Program International Hotel Management skierowany jest do kandydatów, którzy ukończyli naukę w szkole średniej, a jej ostatecznym celem jest szkolenie przyszłych specjalistów z zarządzania operacyjnego w dowolnym dziale hotelowym.

Bachelor in Management

Toulouse Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Francja Toulouse Hiszpania Barcelona + 2 więcej

Program licencjacki TBS to 3-letni (B1, B2 i B3) kurs zarządzania z ukierunkowaniem zawodowym i międzykulturowym. Celem kursu jest zapewnienie przyszłym absolwentom umiejętności zarządzania potrzebnych do spełnienia wymagań biznesowych firm we Francji i na całym świecie. Program oferuje 3 lata cennych doświadczeń i spotkań zbudowanych wokół programu nauczania, który daje każdemu uczniowi środki do kontynuowania studiów lub przejścia od razu do kariery zawodowej.

Tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w biznesie i zarządzaniu przyznawany przez Bath Spa University

Barcelona Business Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Hiszpania Barcelona

ESN Barcelona Business Institute to pierwsza szkoła w Hiszpanii oferująca te studia akredytowane przez Bath Spa University i Pearson. Ten dyplom jest skierowany do osób, które aspirują do szkolenia w międzynarodowym i wielokulturowym kontekście, takim jak ten oferowany przez Bath Spa University. Szkolimy profesjonalistów, którzy chcą uzyskać dostęp do rynku pracy z maksymalną wydajnością i gwarancjami, jakie oferuje brytyjski dyplom.

Licencjat w Bussines Administration

Royal University Center Maria Cristina
Ośrodek kształcenia Wrzesień 2019 Hiszpania Madrid

Royal College Maria Cristina została założona przez królową Regent Marię Cristinę de Habsburgo y Lorena w 1892 roku jako instytucja szkolnictwa wyższego. Od momentu założenia Kolegium było kierowane przez augustianów. W ciągu swojej ponad 125-letniej historii odpowiednie osoby z dziedziny kultury, prawa, polityki, ekonomii i biznesu były studentami tej uczelni. Szkoła Wyższa. Obecnie jest to instytucja szkolnictwa wyższego związana z Uniwersytetem Complutense w Madrycie, o oficjalnej nazwie: Real Centro Universitario Escorial-Maria Cristina (RCU Escorial-Mara Cristina).

International Bachelor in 2D / 3D Animation and Videogames

L'Idem Barcelona
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Barcelona

Kino animowane to niezwykle dynamiczny sektor, a animatorzy z francuskim dyplomem są najbardziej poszukiwani na całym świecie. Jesteśmy jedną z 10 najlepszych szkół animacji we Francji i należymy do prestiżowej grupy 50 najlepszych szkół animacji na świecie. Poza grami filmowymi i wideo animacja 2D / 3D jest również bardzo obecna w branży graficznej i komunikacji internetowej. Animacja to coraz szerszy i stale rozwijający się sektor, który wymaga umiejętności artystycznych i technicznych.

Licencjat w Administracji Biznesowej

Schellhammer Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Marbella + 1 więcej

BBA odbywa się w trzecim roku, z naciskiem na końcową tezę obejmującą również wybraną specjalizację.

Dyplom inżyniera w dziedzinie geomatyki i topografii

Universidad de Leon
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Hiszpania Ponferrada

Stopień inżynierii technicznej w topografii wygasa wraz z wdrożeniem stopnia inżynierskiego w dziedzinie geomatyki i topografii.

Bachelor of high-tech przedsiębiorczości

Harbour Space
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Bachelor of metodologii programu High-Tech Przedsiębiorczości łączy podstawy technologii przedsiębiorczości, był pionierem w Dolinie Krzemowej, z procesów opracowanych przez wiodących przedsiębiorstw technologicznych, akceleratorów, takich jak Y Combinator i budowniczych firmy takie jak Rocket Internet szybko uruchomić i przyspieszyć firm technologicznych.

Tytuł licencjata z architektury

International University of Catalonia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

UIC zobowiązuje się zapewnić uczniom najlepsze przygotowanie akademickie zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym, a także zapewnić im narzędzia niezbędne do udanego dostępu do rynku pracy.