BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Hiszpania. Programów Licencjat

Hiszpania przyciąga wielu studentów z całego świata. Studenci realizujących licencjat doświadczenie stopni Hiszpania przyjemnego stylu życia, łagodny klimat, wysoki standard życia, wybitni naukowcy, wielokulturowa populacja studentów, a wiele atrakcji kulturalnych i zabytków doświadczenia poza w klasie. Hiszpania jest także wybitny kraj w Unii Europejskiej oraz dokonała wielu udział w kilku profesjonalnych i akademickich kierunków studiów, dalsze zwiększanie licencjata programy Hiszpania stopnia.

Studenci poszukujący licencjata stopień Hiszpania mają wiele możliwości dla badań, niektóre z tematów bardziej popularnych jest gościnność, stosunki międzynarodowe, biznes, ekonomia, dziennikarstwo, inżynieria, informatyka, historia sztuki, socjologia. Bachelor stopień Hiszpania zwykle wymaga co najmniej trzech lat studiów w pełnym wymiarze czasu jednak istnieją również opcje niepełnym wymiarze czasu pracy i studiów online.

Kolejny krok dzisiaj, przewijając licencjackich programów Hiszpania poniżej. Może się okazać, twoja edukacja czeka na Ciebie!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat Zarządzania Międzynarodowego Biznesu ze specjalizacją w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Madrid Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Hiszpania Madryt

Ten tytuł Bachelor of International Business Management ze specjalizacją w finansach międzynarodowych przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w różnych karierach związanych z finansami, w tym w bankowości inwestycyjnej, zarządzaniu funduszami hedgingowymi, giełdach, bankowości i zarządzaniu portfelem. Absolwenci tego programu staną się ekspertami w ocenie ryzyka finansowego i zarządzaniu nim, co pozwoli im w pełni opanować międzynarodowy system finansowy.

Bachelor in Gastronomy

Gasma Gatronomy & Culinary Management Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Hiszpania Castellón de la Plana

Bachelor's Degree in Gastronomy ma na celu wyszkolenie profesjonalistów specjalizujących się w technikach kulinarnych, ale także posiadających kwalifikacje do prowadzenia i prowadzenia działalności gastronomicznej. Czteroletni trening, który umożliwi naszym absolwentom poprowadzić przyszłość Gastronomii.

Licencjat Zarządzania Międzynarodowego Biznesu ze specjalizacją w finansach międzynarodowych

Geneva Business School Barcelona Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Hiszpania Barcelona

Bachelor of International Business Management ze specjalizacją w finansach międzynarodowych ma na celu umożliwienie ci ciągłego dostosowywania się do ciągłych zmian w świecie finansów i ekonomii. Będziesz wyposażony w narzędzia do zrozumienia i zarządzania wszystkimi aspektami finansowymi w prywatnej lub publicznej korporacji oraz do uzyskania szczegółowej wiedzy na temat zagadnień dotyczących krajowych i międzynarodowych instytucji finansowych.

Stopień licencjata w dziedzinie studiów liberalnych

CIS Endicott International
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Wspólnota Madrytu

Liberal Studies to program 65 punktów składający się z kursów z dziedziny biznesu i nauk humanistycznych. Program oferuje studentom ogólne wymagania, a także przedmioty do wyboru, które pokrywają się z zainteresowaniami studentów, które sami studenci mogą wybrać wspólnie z dziekanem studentów. Aby pomyślnie ukończyć program, studenci muszą również wziąć udział w programie stażu dla dwóch osób. Po pomyślnym ukończeniu dwóch lat w Madrycie studenci mogą ukończyć studia licencjackie w Endicott College w Massachusetts lub w innym amerykańskim college'u lub uniwersytecie na świecie.

Stopień w architekturze

University CEU - Cardenal Herrera
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Moncada

Oferujemy Państwu całą edukację w języku angielskim. Wiemy, że studia za granicą może zainspirować żadnych podziw tak, że ci pomóc w następujących

Licencjat Zarządzania Międzynarodowego Biznesu ze specjalizacją w finansach międzynarodowych

Geneva Business School (GBS)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Luty 2020 Szwajcaria Genewa Hiszpania Barcelona Madryt + 3 więcej

Ten licencjat z finansów jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w wielu różnych zawodach związanych z finansami, w tym bankowość inwestycyjną, zarządzanie funduszami hedgingowymi, rynki akcji, bankowość i zarządzanie portfelem. Absolwenci tego programu staną się ekspertami w ocenie i zarządzaniu ryzykiem finansowym, co umożliwi im pełne opanowanie międzynarodowego systemu finansowego.

Międzynarodowy Hotel Management

Vatel Madrid International Business School Hotel & Tourism management
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Madryt

Międzynarodowy Program Hospitality Management jest skierowany do kandydatów, którzy pomyślnie przeszły badania liceum

Bachelor in Management

Toulouse Business School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Francja Toulouse Hiszpania Barcelona + 2 więcej

Program licencjacki TBS to 3-letni (B1, B2 i B3) kurs zarządzania z ukierunkowaniem zawodowym i międzykulturowym. Celem kursu jest zapewnienie przyszłym absolwentom umiejętności zarządzania potrzebnych do spełnienia wymagań biznesowych firm we Francji i na całym świecie. Program oferuje 3 lata cennych doświadczeń i spotkań zbudowanych wokół programu nauczania, który daje każdemu uczniowi środki do kontynuowania studiów lub przejścia od razu do kariery zawodowej.

Licencjat w Bussines Administration

Royal University Center Maria Cristina
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2020 Hiszpania Madryt

Royal College Maria Cristina została założona przez królową Regent Marię Cristinę de Habsburgo y Lorena w 1892 roku jako instytucja szkolnictwa wyższego. Od momentu założenia Kolegium było kierowane przez augustianów. W ciągu swojej ponad 125-letniej historii odpowiednie osoby z dziedziny kultury, prawa, polityki, ekonomii i biznesu były studentami tej uczelni. Szkoła Wyższa. Obecnie jest to instytucja szkolnictwa wyższego związana z Uniwersytetem Complutense w Madrycie, o oficjalnej nazwie: Real Centro Universitario Escorial-Maria Cristina (RCU Escorial-Mara Cristina).

Oficjalna licencjat w zakresie projektowania produktu

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Licencjat z projektowania produktu (240 ECTS) przygotowuje specjalistów, którzy mogą rozwijać projekty o charakterze technologicznym i technicznym, z elektroniką użytkową lub dóbr kapitałowych, do mebli, oświetlenia i dekoracji obiektów.

Tytuł licencjata (z wyróżnieniem) w biznesie i zarządzaniu przyznawany przez Bath Spa University

Barcelona Business Institute
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

ESN Barcelona Business Institute to pierwsza szkoła w Hiszpanii oferująca te studia akredytowane przez Bath Spa University i Pearson. Ten dyplom jest skierowany do osób, które aspirują do szkolenia w międzynarodowym i wielokulturowym kontekście, takim jak ten oferowany przez Bath Spa University. Szkolimy profesjonalistów, którzy chcą uzyskać dostęp do rynku pracy z maksymalną wydajnością i gwarancjami, jakie oferuje brytyjski dyplom.

Bachelor in Liberal Studies

European College for Liberal Studies
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Styczeń 2020 Hiszpania Barcelona Belgia Bruksela Madryt Szwajcaria Zurych Japonia Tokio Antwerpia + 8 więcej

Kursy licencjackie są podzielone na kursy podstawowe i kursy specjalizacyjne (odpowiednie dla studiów wyższych lub mniejszych). Przedmioty do wyboru można wybrać z dowolnego z zaplanowanych kursów oferowanych na poziomie licencjackim.

Tytuł licencjata z architektury

International University of Catalonia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

UIC zobowiązuje się zapewnić uczniom najlepsze przygotowanie akademickie zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym, a także zapewnić im narzędzia niezbędne do udanego dostępu do rynku pracy.

International Bachelor in 2D / 3D Animation and Videogames

L'Idem Barcelona
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Hiszpania Barcelona

Kino animowane to niezwykle dynamiczny sektor, a animatorzy z francuskim dyplomem są najbardziej poszukiwani na całym świecie. Jesteśmy jedną z 10 najlepszych szkół animacji we Francji i należymy do prestiżowej grupy 50 najlepszych szkół animacji na świecie. Poza grami filmowymi i wideo animacja 2D / 3D jest również bardzo obecna w branży graficznej i komunikacji internetowej. Animacja to coraz szerszy i stale rozwijający się sektor, który wymaga umiejętności artystycznych i technicznych.

Bachelor of Digital Marketing

Harbour Space
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Otwarta rekrutacja Hiszpania Barcelona

Cyfrowe strategie marketingowe leżą u podstaw każdej udanej działalności w naszym Erze Informacji. Ten program Harbour.Space zapewnia studentom wszechstronną wiedzę z zakresu analityki, strategii, biznesu, finansów i kreatywnej współpracy, dzięki którym firmy jutra odnoszą sukces.