close

Filtry

Zobacz wyniki

Licencjat w Hilversum. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, skła… Czytaj więcej

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Licencjat Hilversum. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Hilversum. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Holandii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
University of Applied Sciences Business School Notenboom
Hilversum, Niderlandy

Jakie jest Twoje marzenie? Prowadzisz ośrodek wypoczynkowy na Karaibach? Masz ambicje w świecie hotelarstwa, eventów i organizacji konceptów hotelarskich?

Jakie jest Twoje marzenie? Prowadzisz ośrodek wypoczynkowy na Karaibach? Masz ambicje w świecie hotelarstwa, eventów i organizacji konceptów hotelarskich? -
Licencjat
Holenderski
Ośrodek kształcenia