BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Niderlandy. Programów Licencjat

Holandia przyciąga ludzi z całego świata, dla biznesu, turystyki i nauki. Wielu studentów wybiera studia licencjackie w Holandii z kilku powodów, w tym wysokiej jakości programy, które cieszą się międzynarodowym uznaniem, wielokulturowej populacji studentów, a niższe czesne w porównaniu do innych krajów europejskich. Niektóre z popularnych programów Bachelor w Holandii w dziedzinie finansów, środowisko, biznesu, inżynierii i stosunków międzynarodowych, aby wymienić tylko kilka.

Wielu studentów, które zdecydują licencjata w Holandii odkrywa, że ​​jest zabawny i intelektualnie pouczające doświadczenie. Jest wiele do utrzymania studentów zajęty w czasie wolnym, takie jak jazda na rowerze, kawiarni osobliwy, kawiarnie, wspaniałej architektury, muzea wielkich, parków narodowych, i wiele innych. Studenci prowadzi studia licencjackie w Holandii również, że jest łatwo podróżować do innych krajów, pozwalając im na zbadanie tyle Europy.

Możesz dowiedzieć się więcej o tytuł licencjata w Holandii czytania poprzez programy poniżej. Weź kolejny krok w kierunku swojej edukacji już dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor International Food

HAS University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Hertogenbosch

Międzynarodowe jedzenie

International Business (licencjat w pełnym wymiarze godzin)

Amsterdam University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Program International Business (IB) w Amsterdam School of International Business oferuje innowacyjne doświadczenia edukacyjne z globalnym nastawieniem Dzięki BBA. w biznesie międzynarodowym jesteś odpowiedzialny za zagraniczny oddział organizacji międzynarodowej o innej etyce pracy, kulturze i języku. Jesteś przedsiębiorcą, który zamierza założyć własną firmę. Twoim celem jest silna, praktyczna podstawa w międzynarodowym biznesie. Odkryj własną ścieżkę i pasję podczas nauki w inspirującym, ambitnym i międzynarodowym środowisku edukacyjnym. Spodziewaj się wielu kursów i wykładów w dziedzinie marketingu, ekonomii, sprzedaży i technologii. Dostosuj swoją naukową podróż, zanurz się w innej kulturze dzięki globalnej wymianie i stażowi i przygotuj się na prawdziwie globalną karierę.

Międzynarodowa Ekonometria Bachelor i Operations Research

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Rotterdam

Czy masz głębokie zainteresowanie początkami i ewolucją problemów gospodarczych? Czy jesteś zainteresowany zastosowaniem technik matematycznych i statystycznych do odpowiedzi na pytania ekonomiczne? Czy chciałbyś móc rozwijać i używać własnych modeli, aby systematycznie definiować i wyjaśniać rzeczywistość? Czy jesteś zmotywowany i chętny do nauki u międzynarodowych studentów? Jeśli tak, to International Bachelor Econometrics and Operations Research z matematyką, statystyką i ekonomią stanowią dla niego główny element programu.

Bachelor in Dance: Dance Academy

Fontys University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Tilburg

Fontys Dance Academy umożliwia młodym artystom i twórcom tańca odnalezienie własnego głosu i nowego krajobrazu, w którym można się poruszać.

Licencjat z inżynierii elektrycznej i elektronicznej

HAN University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Arnhem

Czy chcesz korzystać z nauki i technologii, aby poprawić świat, w którym żyjemy? Być częścią przejścia na zrównoważoną energię? Aby maszyny i urządzenia były bardziej przyjazne dla użytkownika? Wybierając inżynierię elektryczną i elektroniczną w HAN możesz być częścią tych ciekawych zmian.

Bachelor in International Hospitality Management

NHL Stenden University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Leeuwarden

Przygotuj się na jedną z najbardziej międzynarodowych dziedzin w kursie odzwierciedlającym rzeczywisty świat. W tym ekscytującym i dynamicznym środowisku z pewnością rozbudzą się stanowczy ludzie z nastawieniem na obsługę. Szkoła zarządzania NHL Stenden jest jedną z największych w Europie i umożliwia poznawanie ludzi z całego świata.

Licencjat w sztukach plastycznych

Willem de Kooning Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Rotterdam

Rozwijać swoje talenty artystyczne poprzez wieloaspektowym szkolenia we wszystkich aspektach zawodu: badania stosowane, rozwój artystyczny koncepcyjne, umiejętności technicznych, komunikacji i prezentacji i przedsiębiorczości w sztuce.

Licencjat Teologii

Kings Bible Business College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2020 Niderlandy Haga

Program ten opiera się na programie Diploma, dodając kursy, które przenoszą studenta w bardziej profesjonalny sposób. Przy odpowiednim lokalnym mentoringu uczeń może być przygotowany na stanowisko współpracownika pastora.

Bachelor of Fine Arts in Film Art

Paris College Of Art
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Francja Paryż Stany Zjednoczone Boston Niderlandy Dobrze + 4 więcej

Od wieków najwięksi myśliciele i artyści na całym świecie przyjeżdżają do Paryża, aby uczyć się, tworzyć i znajdować inspirację. Ten program daje ci szansę zrobić to samo.

Licencjat Z Sztuki Interdyscyplinarnej

Zuyd University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Maastricht

Gdy świat się zmienia, standardy społeczne i ideały zmieniają się po drodze. Rozróżnienia między dyscyplinami nie mają już zastosowania w świecie, w którym wszystko nakłada się, gdzie wszystko jest połączone. Kreatywność i innowacyjne myślenie stają się ważnymi czynnikami, od inicjatyw przedsiębiorczych po badania naukowe. W tym miejscu wkracza iArts.

Licencjat International Management Gościnność (Double Degree)

Wittenborg University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Niderlandy Apeldoorn Austria Wiedeń + 2 więcej

International Business Administration studiów (IBA) licencjackie ze specjalizacją w Hospitality Management, w połączeniu z BA (z wyróżnieniem) w Międzynarodowej Hospitality Management skierowany jest do studentów, którzy chcą śledzić karierę zarządzania w branży usługowej, w organizacji międzynarodowej skupionym lub przedsiębiorstwo.

Bachelor in Data Science and Knowledge Engineering

Maastricht University, Department of Data Science and Knowledge Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Maastricht

Wiedza ma kluczowe znaczenie dla współczesnego społeczeństwa. Inteligentne chipy pomagają firmom w śledzeniu towarów oraz zarządzaniu dostawami i zapasami. Nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia komunikacyjne, takie jak telefony komórkowe, instrumenty nawigacyjne i aparaty cyfrowe, zostały znacznie ulepszone dzięki inteligentnemu oprogramowaniu, a inżynieria medyczna i biologiczna pomaga lekarzom szybko dotrzeć do dokładnych diagnoz. Jako student zajmujący się inżynierią danych i wiedzą nauczysz się metod pozwalających podejść do nowych wyzwań w tych ważnych obszarach. Będziesz generował nową wiedzę, zbierając i zamawiając cenne informacje za pomocą matematyki i inteligentnych technik komputerowych. Wiedza, którą zdobędziesz, może być z kolei wykorzystana do skutecznego podejmowania decyzji lub rozwiązywania problemów.

Licencjat w biznesie międzynarodowym

Rotterdam University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Rotterdam

International Business to angielski program studiów biznesowych z naciskiem na handel międzynarodowy.

Licencjat z językoznawstwa

Utrecht University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Utrecht

W programie lingwistyki na Utrecht University dowiesz się, jak działa język, jakie procesy zachodzą w naszym mózgu, kiedy mówimy i dlaczego języki się zmieniają.

University College Maastricht, Liberal Arts and Sciences Bachelor Program

Maastricht University, University College Maastricht (UCM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2020 Niderlandy Maastricht

Czy jesteś bardzo zmotywowany i szukasz programu, który da ci swobodę realizacji własnych zainteresowań? Czy chcesz być częścią zróżnicowanej, ale ściśle powiązanej społeczności akademickiej, która zachęca do dyskusji i debaty? University College Maastricht to Liberal Arts and Sciences Honors College, która zapewnia małą i zindywidualizowaną edukację licencjacką. W UCM staniesz się częścią społeczności prawdziwie międzynarodowej, pracującej i towarzyskiej ze studentami z ponad 50 krajów. Przy wsparciu naszych zaangażowanych pracowników możesz wybierać spośród ponad 150 różnych kursów z zakresu nauk humanistycznych, nauk społecznych i nauk przyrodniczych, aby zbudować profil akademicki, który pomoże ci osiągnąć wyznaczone cele.