BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Niderlandy. Programów Licencjat

Holandia przyciąga ludzi z całego świata, dla biznesu, turystyki i nauki. Wielu studentów wybiera studia licencjackie w Holandii z kilku powodów, w tym wysokiej jakości programy, które cieszą się międzynarodowym uznaniem, wielokulturowej populacji studentów, a niższe czesne w porównaniu do innych krajów europejskich. Niektóre z popularnych programów Bachelor w Holandii w dziedzinie finansów, środowisko, biznesu, inżynierii i stosunków międzynarodowych, aby wymienić tylko kilka.

Wielu studentów, które zdecydują licencjata w Holandii odkrywa, że ​​jest zabawny i intelektualnie pouczające doświadczenie. Jest wiele do utrzymania studentów zajęty w czasie wolnym, takie jak jazda na rowerze, kawiarni osobliwy, kawiarnie, wspaniałej architektury, muzea wielkich, parków narodowych, i wiele innych. Studenci prowadzi studia licencjackie w Holandii również, że jest łatwo podróżować do innych krajów, pozwalając im na zbadanie tyle Europy.

Możesz dowiedzieć się więcej o tytuł licencjata w Holandii czytania poprzez programy poniżej. Weź kolejny krok w kierunku swojej edukacji już dziś!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor International Business - Fast Track

Amsterdam University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Amsterdam

Dla ciebie biznes to przygoda. Jesteś ambitny, chętny i gotowy na ambitny program akademicki o globalnym sposobie myślenia. Chcesz mieszkać w tętniącym życiem Amsterdamie, prawdziwym ośrodku ambitnych przedsiębiorców i międzynarodowych korporacji. Chcesz uczyć się i pracować za granicą, aby stworzyć prawdziwie globalną karierę. Program International Business Fast-Track (IB-FT) zaspokaja potrzeby związane z 3-letnim programem biznesowym i zarządzającym o wartości 180 kredytów. Ten program jest doskonałym przygotowaniem do kontynuowania studiów na poziomie magisterskim. Program IB Fast-Track to trzyletnie studia licencjackie prowadzone w całości w języku angielskim.

Bachelor International Food

HAS University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy 's Hertogenbosch

Międzynarodowe jedzenie

Międzynarodowa ekonomia licencjacka i ekonomia biznesu

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Rotterdam

Czy wasza uwaga skupia się na sprawach międzynarodowych związanych z ekonomią i biznesem? Czy tematy takie jak rozwój chińskiej gospodarki przemawiają do ciebie? Czy jesteś bardzo zmotywowany i chętny do nauki u międzynarodowych studentów? Wtedy twój międzynarodowy ekonomia i ekonomia biznesu to twój ulubiony program.

Licencjat International Management Gościnność (Double Degree)

Wittenborg University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Niderlandy Apeldoorn Austria Vienna + 2 więcej

International Business Administration studiów (IBA) licencjackie ze specjalizacją w Hospitality Management, w połączeniu z BA (z wyróżnieniem) w Międzynarodowej Hospitality Management skierowany jest do studentów, którzy chcą śledzić karierę zarządzania w branży usługowej, w organizacji międzynarodowej skupionym lub przedsiębiorstwo.

Bachelor in International Fresh Business Management

Fontys University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 48 miesiące Wrzesień 2019 Niderlandy Venlo

Aby znaleźć świeże produkty w dzisiejszych supermarketach jest uważane za całkowicie normalne. Ale w jaki sposób trafiają do koszyków zakupowych konsumentów? W jaki sposób są produkowane, pakowane, sprzedawane, transportowane i sprzedawane? Kto "opracowuje" nowe koncepcje żywności? I, co bardzo ważne, w jaki sposób gwarantuje się, że wszystko jest w dobrym stanie, zdrowe i "warte swojej ceny"?

Licencjat z inżynierii elektrycznej i elektronicznej

HAN University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Arnhem

Czy chcesz korzystać z nauki i technologii, aby poprawić świat, w którym żyjemy? Być częścią przejścia na zrównoważoną energię? Aby maszyny i urządzenia były bardziej przyjazne dla użytkownika? Wybierając inżynierię elektryczną i elektroniczną w HAN możesz być częścią tych ciekawych zmian.

Licencjat Teologii

Kings Bible Business College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Wrzesień 2019 Niderlandy The Hague

Program ten opiera się na programie Diploma, dodając kursy, które przenoszą studenta w bardziej profesjonalny sposób. Przy odpowiednim lokalnym mentoringu uczeń może być przygotowany na stanowisko współpracownika pastora.

Bachelor in International Teacher Education dla szkół średnich (ITESS)

NHL Stenden University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Groningen

Chciałbyś studiować w międzynarodowym środowisku? Czy chciałbyś pracować z młodzieżą w szkołach na całym świecie? Jeśli tak, może ci pomóc nauczanie w międzynarodowych szkołach średnich. Międzynarodowa edukacja nauczycieli dla szkół średnich (ITESS) przygotowuje Cię do znaczącej pracy i do pełnej przygód kariery w szybko rozwijającym się świecie międzynarodowych szkół.

Muzyka Bachelor

Zuyd University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Maastricht

Conservatorium Maastricht jest akademią muzyczną o międzynarodowej Zuyd University of Applied Sciences i jest częścią Zuyd University of Applied Sciences . Znajduje się w centrum Europy, blisko Belgii, Luksemburga, Niemiec i Francji.

Licencjat w Inżynierii Przemysłowej i Zarządzania

Avans University of Applied Sciences - Undergraduate programs
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Breda 's Hertogenbosch + 1 więcej

Myślisz, że duży, większy, największy. Chcesz pracować na kolosalne instalacji technicznych. Utrzymanie naczyń mamuta. Samolot naprawy. Program i Zarządzania jest idealny dla Ciebie

Licencjat w zakresie projektowania produktu

Willem de Kooning Academy
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Rotterdam

Product Design jest o stale bada związek między produktami i ich użytkowników. Istnieją różnego rodzaju produktów i są wszędzie, od czysto funkcjonalne do tych, które sprawiają, że oświadczenie.

University College Maastricht, Liberal Arts and Sciences Bachelor Program

Maastricht University, University College Maastricht (UCM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Maastricht

Czy jesteś bardzo zmotywowany i szukasz programu, który da ci swobodę realizacji własnych zainteresowań? Czy chcesz być częścią zróżnicowanej, ale ściśle powiązanej społeczności akademickiej, która zachęca do dyskusji i debaty? University College Maastricht to Liberal Arts and Sciences Honors College, która zapewnia małą i zindywidualizowaną edukację licencjacką. W UCM staniesz się częścią społeczności prawdziwie międzynarodowej, pracującej i towarzyskiej ze studentami z ponad 50 krajów. Przy wsparciu naszych zaangażowanych pracowników możesz wybierać spośród ponad 150 różnych kursów z zakresu nauk humanistycznych, nauk społecznych i nauk przyrodniczych, aby zbudować profil akademicki, który pomoże ci osiągnąć wyznaczone cele.

Bachelor University College Utrecht

Utrecht University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Utrecht

UCU to międzynarodowa uczelnia honorowa, w której uczysz się Liberal Arts and Sciences w kampusie, w którym również mieszkasz. Nie specjalizujesz się w jednym temacie, ale tworzysz swój unikalny program, wybierając spośród ponad 200 różnych kursów.

Bachelor in Data Science and Knowledge Engineering

Maastricht University, Department of Data Science and Knowledge Engineering
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Niderlandy Maastricht

Wiedza ma kluczowe znaczenie dla współczesnego społeczeństwa. Inteligentne chipy pomagają firmom w śledzeniu towarów oraz zarządzaniu dostawami i zapasami. Nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia komunikacyjne, takie jak telefony komórkowe, instrumenty nawigacyjne i aparaty cyfrowe, zostały znacznie ulepszone dzięki inteligentnemu oprogramowaniu, a inżynieria medyczna i biologiczna pomaga lekarzom szybko dotrzeć do dokładnych diagnoz. Jako student zajmujący się inżynierią danych i wiedzą nauczysz się metod pozwalających podejść do nowych wyzwań w tych ważnych obszarach. Będziesz generował nową wiedzę, zbierając i zamawiając cenne informacje za pomocą matematyki i inteligentnych technik komputerowych. Wiedza, którą zdobędziesz, może być z kolei wykorzystana do skutecznego podejmowania decyzji lub rozwiązywania problemów.

Licencjat z ekonomii i ekonomiki biznesu

University of Groningen
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Niderlandy Groningen

Trzyletni tytuł ekonomii i ekonomii Bachelor jest całkowicie w języku angielskim. Dowiesz się, jak eksperci biznesowi i decydenci starają się stymulować zarówno działalność korporacyjną, jak i gospodarczą. Program da ci teoretyczne narzędzia i umiejętności analityczne potrzebne do rozwiązywania złożonych problemów.