$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Inżynieria lądowa Ameryka Północna - Inżynieria lądowa programów Inżynieria lądowa w Ameryka Północna

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.Licencjat w Inżynierii dotyczy projektowania, testowania i planowania struktury. Civil Engineers będą związane z różn… Czytaj więcej

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Licencjat w Inżynierii dotyczy projektowania, testowania i planowania struktury. Civil Engineers będą związane z różnych typów struktur, w tym, ale nie wyłącznie, zapór, mostów, dróg i wież. Absolwenci będą posiadać organizacyjne, środowiskowe i techniczne umiejętności potrzebne do realizacji tego zadania.

Stany Zjednoczone Ameryki powszechnie nazywane Stany Zjednoczone, jest republika federalna składająca się z pięćdziesięciu stanów i dystryktu federalnego. 48 sąsiednich stanów i Dystrykt Federalny z Waszyngtonu są w pierwszej Ameryce Północnej między Kanadą i Meksykiem. Stan Alaska jest w północno-zachodniej Ameryce Północnej, na zachód Kanady i wschodzie Rosji przez Cieśninę Beringa, oraz stan Hawaje to archipelag w połowie północnego Pacyfiku. Kraj ten ma pięć zaludnionych bezludnych i dziewięciu terytoria na Pacyfiku i Karaibów.

Studia niestacjonarne Inżynieria lądowa Ameryka Północna - Weź Inżynieria lądowa Ameryka Północna. Wszystkie studia niestacjonarne Inżynieria lądowa program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
UQAR
Rimouski, Kanada +1 Więcej

Licencjat z inżynierii lądowej kształci wszechstronnych inżynierów zdolnych do podjęcia projektów inżynierskich od fazy projektowej do fazy budowy.

Licencjat z inżynierii lądowej kształci wszechstronnych inżynierów zdolnych do podjęcia projektów inżynierskich od fazy projektowej do fazy budowy. -
Licencjat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
5 lat(a)
Francuski
29 Sie 2022
Ośrodek kształcenia
 
Morgan State University
Baltimore, Stany Zjednoczone

Wydział Inżynierii Lądowej zapewnia program studiów licencjackich w zakresie planowania, projektowania i zarządzania infrastrukturą cywilną i systemami usług.

Wydział Inżynierii Lądowej zapewnia program studiów licencjackich w zakresie planowania, projektowania i zarządzania infrastrukturą cywilną i systemami usług. -
BSc
Studia dzienne
studia niestacjonarne
4 lat(a)
Język angielski
Sie 2022
Ośrodek kształcenia