$close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Inżynieria mechaniczna Ameryka Południowa - Inżynieria mechaniczna programów Inżynieria mechaniczna w Ameryka Południowa

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.Licencjat w Inżynierii Mechanicznej programu mieszka na rozwój i utrzymanie systemów wykorzystywanych do kontrolowania i przekształcania… Czytaj więcej

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Licencjat w Inżynierii Mechanicznej programu mieszka na rozwój i utrzymanie systemów wykorzystywanych do kontrolowania i przekształcania energii. Umiejętności techniczne są ułatwione, aby zapewnić, że absolwenci rozwoju i produkcji urządzeń wykorzystywanych do ludzkie życie jest znacznie łatwiejsze. Kurs engineering rozpoczyna karierę w wielu dziedzinach, od medycyny do edukacji wśród innych.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją wiedzę na temat społecznych, kulturalnych, administracyjnych i historycznych punktów widzenia Ameryki Południowej i świata łacińskiego, jest to kontynent dla Ciebie.

Studia niestacjonarne Inżynieria mechaniczna Ameryka Południowa - Weź Inżynieria mechaniczna Ameryka Południowa. Wszystkie studia niestacjonarne Inżynieria mechaniczna program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)
San Paulo, Brazylia

Wielkie zapotrzebowanie na profesjonalnych techników w kraju (np. Inżynierowie), którzy zostali przeszkoleni i aktualizowane o nowe technologie.

Wielkie zapotrzebowanie na profesjonalnych techników w kraju (np. Inżynierowie), którzy zostali przeszkoleni i aktualizowane o nowe technologie. -
Licencjat
Studia dzienne
studia niestacjonarne
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia