Filter
Studia licencjackie
Indonezja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia inżynieryjne○ Indonezja - programów Studia inżynieryjne○ Indonezja Studia inżynieryjne○

Dyscyplina Inżynieria łączy wiedzę z nauk przyrodniczych, matematyki i projektu do rozwoju i ulepszania innowacyjnych konstrukcji, maszyn, urządzeń, materiałów i procesów. Absolwenci studiów licencjackich programów inżynierskich są obecnie duże zapotrzebowanie na światowym rynku w wielu dziedzinach, w tym w dziedzinie inżynierii przemysłowej, inżynierii mechanicznej, inżynierii lądowej i inżynierii elektrycznej, między innymi. Bachelor of Engineering w Indonezji programy przyciągają studentów krajowych i zagranicznych ze względu na ich istotny nacisk na skuteczne połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności w świecie pracy.

Większość programów Bachelor of Engineering w Indonezji ostatnich czterech lat i obejmują jakąś formę oceny końcowej, praca lub staż w okresie studiów, w celu poprawy studentów 'kwalifikacje i doświadczenie w swojej dziedzinie nauki.Jednym z możliwych Bachelor koncentracji Inżynierii Universitas Pelita Harapan w Tangerang, Indonezja jest Industrial Engineering, która jest podzielona na Automatyki Przemysłowej i Zarządzania Przemysłowego, zapewniając, że studenci mają najlepszą możliwość uzyskania wysokiego poziomu wiedzy w zakresie ich wyboru .

Jeśli jesteś wysoki lub wtórnego absolwent szkoły lub pracy zawodowej, zainteresowanych zdobyciem cennych kwalifikacji w dziedzinie inżynierii, przewiń w dół, aby przeczytać więcej na temat możliwości dostępnych dla potencjalnego licencjackim studentów inżynierii w Indonezji.

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia inżynieryjne○, Indonezja

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
Syiah Kuala University

Wydział Inżynierii, Syiah Kuala University został założony 1 września 1963 r. Dekretem Ministra Edukacji i Nauki (PTIP). Absolwenci Wydziału Inżynieryjnego rozwinęli swoj ... [+]

Program studiów inżynierii chemicznej - Program Studi Teknik Kimia (PSTK) Uniwersytetu Syiah Kuala University (Unsyiah) powstał w 1977 roku w odpowiedzi na rozwój osiedli przemysłowych na północy prowincji Aceh. Stał się wyborem dla kandydata na studenta zarówno z Acehu, jak i poza nim. Absolwenci Unsyiah PSTK pracowali w różnych dziedzinach dobrej pracy w Indonezji i za granicą. Ogólnie rzecz biorąc, dziedziną pracy oczekiwaną dla absolwentów Unsyiah PSTK są inżynieria procesowa, badania i rozwój oraz usługi doradcze. Poza trzema wyżej wymienionymi grupami zawodowymi, wielu z nich to absolwenci Unsyiah PSTK, obecnie pracujący samodzielnie lub w pracy niezwiązanej z dziedziną nauki, co wymaga entuzjazmu przedsiębiorczości i dobrych umiejętności zarządzania. Jest to zgodne z bardzo szybkimi zmianami w ustawieniach środowiskowych w ciągu ostatniej dekady.... [-]

Indonezja Banda Aceh
Wrzesień 2019
Język angielski,Indonezyjski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku