BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Guntur. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Indie, oficjalnie Republika Indii, jest krajem w Azji Południowej. Jest siódmym co do wielkości krajem o obszarze, drugiego najbardziej zaludnionego kraju z ponad 1.2 mld ludzi, a najbardziej zaludnione demokracji na świecie

Licencjat Guntur. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Guntur. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w commmerce (z wyróżnieniem)

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Lipiec 2019 Indie Guntur

Nasz program nauczania uczy koncepcji najnowocześniejszych w rzeczywistych aplikacjach. Priorytetem programu jest pielęgnowanie studentów jako specjalistów rynku handlu i udzielania specjalistycznych zestawów umiejętności w zakresie finansów, rachunkowości i podatków.

Bachelor of Hotel Management (BHM)

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Lipiec 2019 Indie Guntur

Cztery lata stopnia w Hotelarstwa i technologii gastronomicznej (BHMCT) - 40 miejsc

Licencjackie z technologii komputerowych w systemach sieciowych

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Lipiec 2019 Indie Guntur

Aby zapewnić zaawansowaną wiedzę w zakresie sieci i zabezpieczania sieci przewodowych, bezprzewodowych i mobilnych, bezprzewodowych ad-hoc i czujników.

Licencjat technologii w nauce i inżynierii komputerowej

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Lipiec 2019 Indie Guntur

Określ, projektowania, rozwijania i prototyp systemu testowego, pulpit i oprogramowania aplikacji internetowych dla różnych typów sieci przy użyciu obecnie dostępnych technologii.