BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Indie. Programów Licencjat

Uniwersytety i instytucje w Indiach są uznawane na całym świecie za ich doskonałości akademickiej, zwłaszcza w dziedzinie nauki, techniki, medycyny i biznesu. Trzy razy Top 200 uczelni znajduje się w Indiach, a liczba Indian Institutes of Technology zostały wymienione wśród 20 najlepszych szkół nauki i technologii w Azji. India 's system szkolnictwa wyższego jest drugim największym na świecie i obejmuje w sumie ponad 550 uniwersytetów i instytucji, z maksymalnie 16000 dodatkowych uczelniach oferujących dyplom licencjacki w każdej większej dyscypliny akademickiej.

Dyplom licencjacki w Indiach trwać od trzech do pięciu lat, w zależności od kierunku studiów.Na przykład, Bachelor of Arts, Bachelor of Business, licencjat Komunikacji i Bachelor of Science stopni zazwyczaj trwa trzy lata, przy Bachelor of Engineering, Bachelor of Pharmaceuticals i licencjackich programów technologicznych ostatnich czterech lat i licencjackie z architektury, Bachelor of Medicine lub Bachelor of Surgery ostatnich pięciu lat. Czesne będzie się różnić w zależności od programu, instytucji i wnioskodawcy. Część pomocy finansowej w formie stypendiów mogą być dostępne na podstawie potrzeb finansowych lub osiągnięć akademickich.

Jeśli uważasz, że program Bachelor w Indiach może być następnym krokiem w kierunku uczynienia swoich celów zawodowych rzeczywistość, a następnie przewiń w dół i dowiedzieć się więcej o znakomitych możliwościach Bachelor dostępnych na uczelni i instytucji w Indiach.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem i przedsiębiorczości

Indian School of Management & Entrepreneurship
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Indie Parel

Program Business Management and Entrepreneurship (BME) zorientowany na karierę ma na celu kształtowanie osób w młodych profesjonalistów. Program ma biznes

Licencjat z handlu

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE
Ośrodek kształcenia 3 lat(a) Lipiec 2020 Indie Bangalore

Stopień Bachelor of Commerce ma na celu dostarczenie studentom szerokiego zakresu umiejętności menedżerskich przy budowaniu kompetencji w konkretnej dziedzinie biznesu. Dostarcza kandydatom wiedzy na temat zasad rachunkowości, przepisów eksportowych i importowych, polityk gospodarczych i innych aspektów, które mają wpływ na handel i biznes.

Bachelor of Computer Application

IIFA LANCASTER DEGREE COLLEGE
Ośrodek kształcenia 3 lat(a) Lipiec 2020 Indie Bangalore

Opracowano kurs BCA (Bachelor in Computer Application) obejmujący badanie komputerów i jego aplikacji. Program przygotowuje studentów do stawienia czoła wyzwaniom i możliwościom w branży IT Indii poprzez budowanie mocnych fundamentów. Program kursu BCA jest przeznaczony do nauczania teorii i zastosowań. Kurs pomaga wyposażyć uczniów w umiejętności zawodowe i komunikacyjne.

Biotech technologii btech

Hindustan University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Lipiec 2020 Indie Chennai Delhi Coimbatore Oman Muskat Sri Lanka Colombo Kochi + 7 więcej

Bio-technologia jest wysoce interdyscyplinarnym przedmiotem obejmującym nauk biologicznych, inżynierii procesów i technologii. Zakres i zastosowanie przedmiotu jest różnorodny, począwszy od syntetyzowania genetycznie zmodyfikowanej żywności, upraw odpornych na suszę w naukach o rolnictwie; Inżynierii tkankowej, projektowania leków w dziedzinie medycyny, a także w dziedzinach takich jak bioinformatyka i żyjące w wodzie systemy życia.

Bachelor of Technology (b.tech)

Dayananda Sagar University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Lipiec 2020 Indie Bangalore

Wydział Informatyki i Inżynierii oferuje dynamiczny ekosystem dla studiów, badań i rozwoju zawodowego dla wykładowców i studentów. Dąży oczyszczenie swoich uczniów do właściwych specjalistów IT, naukowców i przedsiębiorców.

Licencjat Informatyki (BCA)

Dayananda Sagar University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Indie Bangalore

BCA Program ma na celu dostarczenie studentom kluczową wiedzę w dziedzinie informatyki i przeważnie zastosowań wiedzy teoretycznej objętej trakcie programu.

Bachelor of Commerce (b.com)

Dayananda Sagar University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Indie Bangalore

Bachelor of Commerce (B.Com) programu w Dayananda Sagar University ma za zadanie wypełnić lukę pomiędzy pojęciowego nauki i praktycznego zastosowania zaszczepić profesjonalizm firmy.

Licencjatów "w zarządzaniu sportowego (BSM)

International Institute of Sports Management (IISM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Lipiec 2020 Indie Mumbai

Licencjat 'w programach sportowych (BSM)

Licencjat w commmerce (z wyróżnieniem)

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Lipiec 2020 Indie Guntur

Nasz program nauczania uczy koncepcji najnowocześniejszych w rzeczywistych aplikacjach. Priorytetem programu jest pielęgnowanie studentów jako specjalistów rynku handlu i udzielania specjalistycznych zestawów umiejętności w zakresie finansów, rachunkowości i podatków.

Bachelor of Hotel Management (BHM)

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 4 lat(a) Lipiec 2020 Indie Guntur

Cztery lata stopnia w Hotelarstwa i technologii gastronomicznej (BHMCT) - 40 miejsc

Licencjackie z technologii komputerowych w systemach sieciowych

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Lipiec 2020 Indie Guntur

Aby zapewnić zaawansowaną wiedzę w zakresie sieci i zabezpieczania sieci przewodowych, bezprzewodowych i mobilnych, bezprzewodowych ad-hoc i czujników.

Licencjat technologii w nauce i inżynierii komputerowej

K L University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Lipiec 2020 Indie Guntur

Określ, projektowania, rozwijania i prototyp systemu testowego, pulpit i oprogramowania aplikacji internetowych dla różnych typów sieci przy użyciu obecnie dostępnych technologii.

B.com

Institute Of Finance And International Management (IFIM)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Lipiec 2020 Indie Bangalore

Zakład został założony z myślą o zapewnieniu uczniom konkurencyjna w dziedzinie handlu. Dział prowadzi badania i szkolenia odnoszące się do wielu różnych kwestii związanych z handlem i innych przedmiotów pokrewnych.

Licencjat statystyk (b.stat.)

Sharda University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Lipiec 2020 Indie Greater Noida

Kursy trzyletnie studia licencjackie. Kurs obejmuje podstawowe badania przedmiotów leżących solidne podstawy, które wspierałyby do zatrudnienia, jak również tło dla wyższych studiów ...

Licencjat z projektowania (wzornictwo przemysłowe i produkty)

Sharda University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Lipiec 2020 Indie Greater Noida

Projektanci produktów przemysłowych i tworzenia nowych produktów, które pozwalają ludziom lepiej żyć, stymulowanie działalności i przyczyni się do utrzymania dobrobytu społeczności. Przez zanurzenie w materiałów, procesów produkcyjnych, estetycznej uwagę i aktywnego zaangażowania społecznego, program Industrial & Product Design kultywuje zasadnicze intelektualnej know-how i umiejętności techniczne, studenci muszą do odkrywania ...