Filter
Studia licencjackie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat Inwestycja, Szukaj programów Licencjat Inwestycja

Licencjat jest przyznawane studentom, którzy ukończyli co najmniej 120 godzin w semestrze kredytowych pracy w ramach ich programu studiów. Stopień ten często stanowi wejście do pożądanych pozycji zawodowej. To jest często wymagane przez absolwentów programów przed studenci mogą zdobyć wstęp. Stopień ten może być uważany odskocznia do przyszłych możliwości.

 

Co to jest Licencjat w inwestycji? Ten unikalny program studiów licencjackich oferuje bezpośredni nacisk na umiejętności niezbędne do efektywnego uczestnictwa w branży inwestycyjnej. Oprócz pokrywania ogólnych kursów edukacyjnych, badani mogą obejmować komunikację, korzystanie z komputera i aplikacji, matematyki dla biznesu, socjologii, programowania, krytycznego myślenia i badań naukowych, studiów kulturowych, polityki, prawa gospodarczego, ekonomii międzynarodowej oraz mikro- i makroekonomii.

 

Absolwenci tego programu są dobrze zorientowani w rynkach kapitałowych, funduszy hedgingowych, zarządzania portfelem i zarządzania pieniędzmi. Z umiejętności, które rozwinęły w trakcie studiów, studenci są gotowi, aby przejść w konkurencyjnej branży. Studenci otrzymują często holistyczne podejście do finansów w swoich ogólnych badań z naciskiem na inwestycje, ponieważ postęp w ramach programu.

 

Koszty związane z zapisaniem się tego programu studiów mogą być bardzo różne z jednej szkoły do ​​drugiej. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku szkół ponad granicami krajów są porównywane. Szkoły Kontakt indywidualnie, aby uzyskać szczegółowe dane.

 

Absolwenci powinni znaleźć wiele możliwości pracy z prywatnych firm, marketingu i agencji konsultingowych, instytucji rządowych oraz organizacji międzynarodowych. Mogą one pracować dla firm prywatnych lub publicznych grup.Niektórzy absolwenci znajdą pracę z banków lub instytucji edukacyjnych. Stanowiska pracy mogą obejmować analityk inwestycyjny, doradca finansowy, doradca inwestycyjny, kierownik pieniędzy, bankier i remisier.

 

Te osoby, które chcą uczestniczyć w świecie inwestycji można zapoznać się z ich perspektyw edukacyjnych z pomocą listingu programu. Krótka forma ołów jest dla wygody. Jeśli mają nadzieję dołączyć do tej konkurencyjnej i ekscytujące kariery, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

2 Wyniki z Inwestycja

Saratov Socio-Economic Institute

Studenci w profilu „Zarządzanie innowacjami i inwestycje” to kompleks wiedzy i umiejętności, które pozwalają skutecznie zarządzać działań innowacyjnych i inwestycyjnych, ... [+]

Zarządzanie innowacjami i inwestycjami Czego się nauczę?

Studenci w profilu „Zarządzanie innowacjami i inwestycje” to kompleks wiedzy i umiejętności, które pozwalają skutecznie zarządzać działań innowacyjnych i inwestycyjnych, w tym na rynku inwestycji realnych i finansowych, zarządzania własnością intelektualną, oceny i przewidywania ryzyka innowacji i inwestycji, zapewnienia zrównoważonego rozwoju i biznes bezpieczeństwo ekonomiczne.

profil Absolwent „Zarządzanie innowacji i inwestycji” posiada zestaw wspólnych kompetencji kulturowych i zawodowych, aby skutecznie realizować organizacyjnej i zarządzania, analizy informacji i biznesu Zestaw profesjonalnie zorientowanych dyscyplin jest ciągle ulepszane, teraz prezentuje takie tematy jak: „Prognozowanie i planowanie zarządzanie „” Inwestycje i prognozowanie finansowe „” strategiczne zarządzanie innowacją FIELD OPERZE lnostyu „” Ocena ekonomiczna inwestycji i innowacji „” Investment Management „” Zarządzanie ryzykiem innowacyjnych i inwestycyjnych „” Organizacja działalności innowacyjnej „” inwestycje międzynarodowe „i wiele innych.... [-]

Rosja Saratov
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy studenta dyscypliny wyceny inwestycji i zarządzania portfelem. Program składa się z szerokiej podstawie programowej na celu pr ... [+]

Celem tego programu jest wzmocnienie wiedzy studenta dyscypliny wyceny inwestycji i zarządzania portfelem. Program składa się z szerokiej podstawie programowej na celu przygotowanie studenta do szerokiego zakresu specjalności związanych z inwestycjami. Program obejmuje osiem obszarów tematycznych, począwszy od inwestycji kapitałowych, oprocentowanego inwestycji do zarządzania portfelem i finansów emerytalnego. Opanowanie programu nauczania zapewni studentom możliwość syntezy złożonych zasad inwestycyjnych i stosowania instrumentów finansowych w sposób profesjonalny. Podstawowa wiedza globalnych zasad inwestycyjnych zostanie osiągnięty umożliwiając studentowi uprawniającego do pracy w dzisiejszym świecie profesjonalnego inwestowania. Program podkreśla kompetencje, rzetelność oraz stosowanie etyki w środowisku zawodowym. ... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku