Filter
Studia licencjackie
Rosja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Inwestycje Rosja - programów Inwestycje Rosja Inwestycje

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

We współczesnym rynku pracy, edukacja w zakresie inwestycji nigdy nie powinny być lekceważone. To może być kluczem do kilku pożądanych kariery dostępne, takie jak konsultant finansowy, analityk finansowy, doradca finansowy, a młodszy analityk, który mógłby zapewnić studentom wiarygodnych i dobrze płatnych opcji zawodowych.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Inwestycje Rosja - Weź Inwestycje Rosja. Wszystkie Inwestycje i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Inwestycje, Rosja

Saratov Socio-Economic Institute

Studenci w profilu „Zarządzanie innowacjami i inwestycje” to kompleks wiedzy i umiejętności, które pozwalają skutecznie zarządzać działań innowacyjnych i inwestycyjnych, ... [+]

Zarządzanie innowacjami i inwestycjami Czego się nauczę?

Studenci w profilu „Zarządzanie innowacjami i inwestycje” to kompleks wiedzy i umiejętności, które pozwalają skutecznie zarządzać działań innowacyjnych i inwestycyjnych, w tym na rynku inwestycji realnych i finansowych, zarządzania własnością intelektualną, oceny i przewidywania ryzyka innowacji i inwestycji, zapewnienia zrównoważonego rozwoju i biznes bezpieczeństwo ekonomiczne.

profil Absolwent „Zarządzanie innowacji i inwestycji” posiada zestaw wspólnych kompetencji kulturowych i zawodowych, aby skutecznie realizować organizacyjnej i zarządzania, analizy informacji i biznesu Zestaw profesjonalnie zorientowanych dyscyplin jest ciągle ulepszane, teraz prezentuje takie tematy jak: „Prognozowanie i planowanie zarządzanie „” Inwestycje i prognozowanie finansowe „” strategiczne zarządzanie innowacją FIELD OPERZE lnostyu „” Ocena ekonomiczna inwestycji i innowacji „” Investment Management „” Zarządzanie ryzykiem innowacyjnych i inwestycyjnych „” Organizacja działalności innowacyjnej „” inwestycje międzynarodowe „i wiele innych.... [-]

Rosja Saratov
Wrzesień 2019
Rosyjski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku