Licencjat Izrael - Programów Licencjat Izrael

Licencjat Izrael. Programów Licencjat

Magisterskie

Izrael zajmuje trzecie miejsce w świecie pod względem liczby dyplomami wyższych uczelni na jednego mieszkańca, na dwadzieścia procent populacji. Uniwersytet w Tel Awiwie i Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie są zaliczana świat 's 100 najlepszych uczelni wyższych według Times Higher Education. Studenci studiów licencjackich w Izraelu mogą wybierać spośród wielu programów w zakresie sztuk wyzwolonych, nauk przyrodniczych, nauk społecznych, inżynierii i innych. Uniwersytety w Izraelu podkreślić znaczenie nauki teoretyczne i praktyczne podstawy, a następnie zastosowanie ich w specjalistycznych rozwiązywania problemów zadań w celu przygotowania studentów do pracy lub dalszej edukacji w swojej dziedzinie.

Wstęp na uczelniach w Izraelu opiera się na wniosek 's akademickim i zawodowym rekordzie, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedniej wydajności odnoszących się do przedmiotu. Dla studentów z krajów spoza krajach anglojęzycznych, w dowód sprawny umiejętności językowych mogą być wymagane.Programy studiów licencjackich trwa przez trzy lata w Izraelu, po których studenci otrzymają dyplom. Niektóre kursy wstępne mogą być wymagane w niektórych utworów studyjnych, zwłaszcza matematyki i nauki związanych z tym kwestii.

Jeśli uważasz, że program licencjacki w Izraelu brzmi jak wielki krok następny na swojej drodze do satysfakcjonującej kariery zawodowej, a następnie przewiń, aby przeczytać więcej. Możesz poprosić o informacje były przesyłane do Ciebie, prosto z uczelni, w ciągu kilku minut za pomocą wygodnego formularza internetowego.

Czytaj więcej
Obecnie nie ma programów do wyświetlania w Licencjat Magisterskie Izrael. Zajrzyj kategorię} BSc Magisterskie zamiast.

Search for similar programs here