Filter
Studia licencjackie
Izrael Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat Izrael. Programów Licencjat

Izrael zajmuje trzecie miejsce w świecie pod względem liczby dyplomami wyższych uczelni na jednego mieszkańca, na dwadzieścia procent populacji. Uniwersytet w Tel Awiwie i Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie są zaliczana świat 's 100 najlepszych uczelni wyższych według Times Higher Education. Studenci studiów licencjackich w Izraelu mogą wybierać spośród wielu programów w zakresie sztuk wyzwolonych, nauk przyrodniczych, nauk społecznych, inżynierii i innych. Uniwersytety w Izraelu podkreślić znaczenie nauki teoretyczne i praktyczne podstawy, a następnie zastosowanie ich w specjalistycznych rozwiązywania problemów zadań w celu przygotowania studentów do pracy lub dalszej edukacji w swojej dziedzinie.

Wstęp na uczelniach w Izraelu opiera się na wniosek 's akademickim i zawodowym rekordzie, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedniej wydajności odnoszących się do przedmiotu. Dla studentów z krajów spoza krajach anglojęzycznych, w dowód sprawny umiejętności językowych mogą być wymagane.Programy studiów licencjackich trwa przez trzy lata w Izraelu, po których studenci otrzymają dyplom. Niektóre kursy wstępne mogą być wymagane w niektórych utworów studyjnych, zwłaszcza matematyki i nauki związanych z tym kwestii.

Jeśli uważasz, że program licencjacki w Izraelu brzmi jak wielki krok następny na swojej drodze do satysfakcjonującej kariery zawodowej, a następnie przewiń, aby przeczytać więcej. Możesz poprosić o informacje były przesyłane do Ciebie, prosto z uczelni, w ciągu kilku minut za pomocą wygodnego formularza internetowego.

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Bar-Ilan University

Jeśli jesteś entuzjastą wiadomości i wiadomości medialne nie są wystarczające; jeśli zastanawiasz się nad procesami historycznymi i politycznymi; jeśli chcesz zrozumieć, ... [+]

Podwójny major z komunikacją!O

Wydział Nauk Politycznych Uniwersytetu Bar-Ilan University uważany jest za jednego z najlepszych w Izraelu. Zyskał międzynarodową renomę w swojej dziedzinie, ze względu na najwyżej oceniane wydziały, rozległe kursy i ponadprzeciętny poziom akademicki studentów i absolwentów.

W skład wydziału wchodzą wybitni naukowcy i doświadczeni profesorowie, z których niektórzy są wybitnymi osobistościami medialnymi, którzy postanowili wnieść swoją wiedzę i doświadczenie, aby kultywować i kształcić przyszłe pokolenie społeczności politycznej.

Departament prowadzi kilka wiodących instytutów badawczych, w tym: Centrum Samorządu Lokalnego - służącego posiadaczom pozycji we wszystkich gałęziach samorządu terytorialnego; Centrum Studiów Strategicznych Begin-Sadat (BESA) - jedna z najbardziej wpływowych instytucji we wszystkich sprawach dotyczących spraw zagranicznych i bezpieczeństwa narodowego; Centrum Badań nad Izraelem i narodem żydowskim Argov; Program do zarządzania konfliktami i Negocjacji i nie tylko.... [-]

Izrael Ramat Gan
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku