BACHELORSTUDIES

Języki Selangor - programów Języki Selangor Języki, Selangor

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Języki to obszar badań, który rozwija się czyta ucznia, pisania, słuchania i mówienia w innym języku, w celu promowania lepszego zrozumienia i komunikacji z innymi. Sprzyja to nie tylko lepsze zrozumienie globalnych, ale także przygotowuje studentów do ogromnej różnorodności kariery.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Języki Selangor - Weź Bachelor Selangor. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Języki, Selangor Filter

Bachelor of English (Hons)

UNITAR
Licencjat
Kwi 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of English (Hons) to program, który pomaga uczniom odkryć warstwy językowych funkcji języka angielskiego. Kurs obejmuje literaturę, pisanie i historię jako część swoj ...

Czytaj więcej