BACHELORSTUDIES

Języki Malezja - programów Języki Malezja Języki

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Języki to obszar badań, który rozwija się czyta ucznia, pisania, słuchania i mówienia w innym języku, w celu promowania lepszego zrozumienia i komunikacji z innymi. Sprzyja to nie tylko lepsze zrozumienie globalnych, ale także przygotowuje studentów do ogromnej różnorodności kariery.

Malezja jest monarchią konstytucyjną federalna w Azji. Składa się z trzynastu państw i trzech terytoriów federalnych i ma całkowitą ląd z 329.847 kilometrów kwadratowych, oddzielone Morzem Południowochińskim na dwa podobnej wielkości regionów, Półwyspu Malajskiego i Malaysian Borneo.

Języki Malezja - Weź Języki Malezja. Wszystkie Języki i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Języki, Malezja Filter

Bachelor of English (Hons)

UNITAR
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of English (Hons) to program, który pomaga uczniom odkryć warstwy językowych funkcji języka angielskiego. Kurs obejmuje literaturę, pisanie i historię jako część swoj ...

Czytaj więcej