BACHELORSTUDIES

Języki Turcja - programów Języki Turcja Języki

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Języki to dziedzina nauki, która ma na celu nauczenie studentów umiejętności potrzebnych do funkcjonowania jako doskonały pracownik w coraz bardziej zglobalizowanym świecie biznesu. Chociaż te umiejętności są szczególnie cenione w branży biznesowej, są niemal nieograniczone kariery dostępne dla tych, którzy wybierają te przedmioty.

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Języki Turcja - Weź Języki Turcja. Wszystkie Języki i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Języki, Turcja Filter

Licencjat z języka angielskiego i literatury porównawczej

Koc University - Istanbul Turkey
Licencjat
Sie 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
31 Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W dobie globalnej wymiany, program ENCL promuje badanie literatury, która rozszerza powiązania kulturowe między społeczeństwami i dyscyplinami mostów.

Czytaj więcej

Bachelor w języku angielskim i literaturze

TED University
Licencjat
Sie 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem tego wydziału jest dostarczenie studentom wiedzy, umiejętności i kompetencji niezbędnych do prowadzenia interdyscyplinarnych studiów akademickich i badań w dziedzinie li ...

Czytaj więcej