Filter
Studia licencjackie
Kanada Ontario Sault Ste. Marie Typ studiów: Kształcenie na odległość Tempo: Wszystkie

Kształcenie na odległość Bachelor Sault Ste. Marie - programów Bachelor Sault Ste. Marie Bachelor , Sault Ste. Marie

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Nawet my uczestniczyć odległe zajęcia edukacyjne online, kilka uniwersytetów trzymać rozpoczęcie w kilku miejscach. Można nawet przerywać zajęcia dla wielu tygodni w ciągu roku, bez cofania i bez rzucania kredytów studenckich do spłaty. To jest mocny argument wielu ludzi patrzy na podczas rejestracji w odległości nauki klas.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Z większości rozległe programy prowadzone w szkołach i uczelniach zlokalizowanych w Sault Sainte Marie, nie można przegapić odpowiedni kurs do podjęcia. Czy jesteś ponownej lokalne lub szkoły, jak cudzoziemiec Algoma University i Salt College, będzie spełniać swoje wyższe cele edukacyjne.

Kształcenie na odległość Bachelor Sault Ste. Marie - Weź Bachelor Sault Ste. Marie. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Magisterskie, Sault Ste. Marie, Kształcenie na odległość

Algoma University

Bachelor of Social Work (BSW) program przygotowuje studentów do praktyki społecznej Generalist pracy z poszczególnych osób, rodzin, grup, organizacji, wspólnot i ... ... [+]

Licencjat w Pracy Socjalnej

Bachelor of Social Work (BSW) program przygotowuje studentów do praktyki społecznej Generalist pracy z poszczególnych osób, rodzin, grup, organizacji, społeczności i społeczeństw. Program ma szczególny nacisk na wielokulturowym pracy socjalnej w społecznościach i Northern, wiejskich, zdalnego, rdzennej, a francusko-Ontarian. Absolwenci programu zostanie przygotowany do wykonywania anty-opresyjny pracy socjalnej na poziomie wejścia z różnych populacji kanadyjskiej kontekście. R ICH i innowacyjny program nauczania odzwierciedla Program Sound Uniwersalny, utrzymując koncentrację na nowych kierunkach w pracy socjalnej. Uczniowie będą korzystać strukturalnych, Anishinaabe i feministka podejścia do krytycznej analizy sposobów, aby społeczne konteksty kształtują osobiste i społeczne problemy.Absolwenci będą mieli głęboką świadomość, jak ich osobiste doświadczenia są osadzone w strukturach społecznych. Program obejmuje 700-godzin umieszczenie pola które odnośnik społeczne koncepcje pracy, wartości i teorii do praktyki. Program ten został zaprojektowany we współpracy z Sault College w Sault Ste. Marie and Northern College w Timmins. Studenci będą korzystać z transferu bezszwowe ścieżek do HBSW że opierać się na wcześniejszej nauki na poziomie dyplomu, i będzie w stanie wypełnić ich stopnia w obu Sault Ste. Marie lub w Timmins. Zajęcia w Timmins będą oferowane na północnym kampusie przy użyciu "blended learning" model - mieszanka w osobowej i wideokonferencji na bazie nauki. Kolegium absolwenci w Sault Ste. Marie i Timmins są teraz w stanie "stopień drabinie" bez wychodzenia z domu społeczności. HBSW Algoma to ma status kandydaturę z kanadyjskim Stowarzyszenie Edukacji Społecznej Pracy (CASWE) i będą dążyły do ​​pełnej akredytacji w nadchodzących latach. ... [-]

Kanada Sault Ste. Marie
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Online
Czytaj więcej po polsku