BACHELORSTUDIES

Licencjat Kanada. Programów Licencjat

Coraz więcej studentów odkrywają Kanadę jako miejsce dla międzynarodowego badania. Kanada został wybrany jednym z najlepszych miejsc na świecie do życia z kilku powodów, w tym dostępu do edukacji. Studenci realizujących licencjat stopień Kanady będą mogli korzystać z wysokiego standardu życia, środowiska przyjemne i przyjazne, piękne krajobrazy, wysoki stopień technologii oraz działania dopasowane do każdego studenta.

Bachelor programy Kanada Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości edukacji. Studenci będą doświadczać intelektualnie i kulturowo stymulujące środowisko, że apeluje do krytycznego myślenia i rozwijać się osobiście. Wielu studentów studiów licencjackich programów Kanada mają kierunki w takich dziedzinach jak technologie informatyczne, biznesu, informatyki, nauk twardych, inżynierii, psychologii, socjologii, ekonomii i antropologii. Wymagania są różne dla różnych programów i minimum trzy lub cztery lata studiów w pełnym wymiarze godzin są wymagane dla stopnia Bachelor Kanady.

Aby dowiedzieć się więcej o programach studiów licencjackich Kanada, przyjrzeć się opcji poniżej!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z handlu

University Canada West (UCW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Vancouver + 1 więcej

Bachelor of Commerce (BCom) zapewni ci szeroką wiedzę podstawową o współczesnym biznesie i jego praktykach. Z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, akredytowany przez ACBSP stopień przygotowuje Cię do udanej kariery w biznesie lub zarządzaniu, gdzie przyczynisz się konstruktywnie do globalnej gospodarki.

Bachelor of Environmental Studies

University of Prince Edward Island
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Kanada Charlottetown

Dzięki nowemu programowi Bachelor of Environmental Studies na University of Prince Edward Island nauczysz się nawiązywać kontakty środowiskowe w różnych dziedzinach akademickich i analizować wyzwania środowiskowe, przed którymi stoimy dzisiaj.

Licencjat z handlu

University of Saskatchewan, Edwards School of Business
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Saskatoon

Nasz 4-letni B.Comm. stopień pomaga studentom rozwinąć umiejętności krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, komunikacji i pracy zespołowej, których wymagają pracodawcy. W 2017 r. 93% absolwentów było zatrudnionych w swojej dziedzinie w ciągu 6 miesięcy od ukończenia studiów.

Bachelor of Fine Arts in Creative Writing

OCAD University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Kanada Toronto

Program kreatywnego pisania OCAD University to praktyczny, studyjny program dotyczący pisania jako twórczości artystycznej. W przeciwieństwie do innych kreatywnych programów do pisania, możesz połączyć pisanie ze studiami artystycznymi i projektowymi w największym kanadyjskim uniwersytecie sztuki i projektowania.

Licencjat z sztuk wyzwolonych

Bishop's University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 - 5 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Sherbrooke

Liberal Arts to program dla studentów z pasją do ludzkiej kultury. Jest dużo miejsca dla uczniów na rozwijanie własnej społeczności i jak najwięcej nauki odbywa się w bardzo interaktywnych ustawieniach.

Licencjat W Architekturze Wnętrz

Yorkville University
Online Zaoczne 3 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Toronto

Bachelor of Interior Design oferuje studentom możliwość łączenia, współpracy, wprowadzania innowacji i ulepszania otaczającego ich świata poprzez projektowanie. Zaprojektowany dla kreatywnych umysłów z pasją do estetyki i funkcji, program stanowi podstawę do tworzenia pięknych, praktycznych, zdrowych i bezpiecznych przestrzeni.

Licencjat Inżynierii

Carleton University Undergraduate
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Ottawa

Nasz renomowany stopień Bachelor of Engineering oferuje wyjątkowo obszerny zakres programów, na przykład Bachelor of Engineering in Aerospace Engineering, Bachelor of Engineering in Civil Engineering, Bachelor of Engineering in Electrical Engineering, itp. W Carleton, przygotowujemy Cię do udanej kariery jako inżynier łączący rygorystyczne programy i wysoce wspierające środowisko edukacyjne z praktycznym doświadczeniem praktycznym.

Wyróżnienie Bachelor of Commerce (Digital Marketing)

Fanshawe College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Londyn

Czteroletni program Fanshawe Honours Bachelor of Commerce (Marketing cyfrowy) zapewni Ci wiedzę na temat podstawowych zasad biznesu, w tym strategii biznesowej, zarządzania, zasobów ludzkich, rachunkowości i przywództwa. Otrzymasz również najnowocześniejsze szkolenia ze specjalistycznych kursów marketingu cyfrowego, w tym zarządzania marką i integracji mediów, analityki, strategicznego zarządzania witryną i marketingu w wyszukiwarkach. Pomożesz swoim przyszłym klientom połączyć się ze światem online, w którym możliwe jest każde marzenie, na wielu platformach medialnych.

Bachelor of Design in Fashion Design

LaSalle College Vancouver
Ośrodek kształcenia Online Ośrodek kształcenia i studia online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Kwiecień 2020 Kanada Vancouver + 2 więcej

LaSalle College Vancouver jest jedną z niewielu szkół w Kanadzie, które oferują licencjat z projektowania mody. Zanurzony w modelu nauczania, który sięga korzeni LaSalle College w Montrealu, stolicy mody Kanady, studenci uczą się od najlepszych specjalistów z branży umiejętności i szkoleń niezbędnych do zbudowania udanej kariery w dynamicznym świecie mody. Studenci uczą się podstaw projektowania mody, w tym krawiectwa, rysowania płaskich wzorów, drapowania, tekstyliów i komputerowego rysowania wzorów.

Licencjat Inżynierii Lądowej

UQAR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Rimouski + 1 więcej

Licencjat z inżynierii lądowej kształci wszechstronnych inżynierów zdolnych do podjęcia projektów inżynierskich od fazy projektowej do fazy budowy.

Bachelor in Environmental Science / Studies

Trent University
Ośrodek kształcenia 4 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Oshawa Peterborough

Jako student BESS w jednej z czołowych kanadyjskich instytucji zajmujących się ochroną środowiska, rozwijaj silne zrozumienie rozwiązań problemów związanych z zasobami naturalnymi i środowiskiem oraz naucz się, jak efektywnie łączyć wiedzę naukową i społeczną w tym interdyscyplinarnym wspólnym naukowo-artystycznym stopniu.

Licencjat z informatyki

Université Du Québec En Outaouais UQO
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Gatineau

Ten program przygotowuje studentów do zostania analitykami systemów komputerowych, a także projektantów systemów i oprogramowania. W tym celu będą rozwijać umiejętności z różnych dziedzin zainteresowań informatyką: techniki programowania i języki, inżynieria oprogramowania, systemy operacyjne, struktury informacyjne, algorytmy, sieci komputerowe i bezpieczeństwo komputerowe.

Bachelor Online Webmarketing i zarządzanie mediami społecznościowymi (ISG)

IONISx
Online Zaoczne 12 miesiące Otwarta rekrutacja Francja France Online Szwajcaria Szwajcaria online Reunion Reunion Online Niger Niger Online Mauritius Mauritius Online Martynika Martynika online Madagaskar Madagaskar Online Luksemburg Luksemburg online Liban Liban online Gabon Gabon Online Gujana Francuska Gujana Francuska Online Polinezja Francuska Polinezja Francuska Online Wybrzeże Kości Słoniowej Wybrzeże Kości Słoniowej Online Kongo Kongo ROC (Brazzaville) Online Kanada Canada Online Algieria Algieria online Belgia Belgia online Liechtenstein Liechtenstein Online + 34 więcej

Dowiedz się, jak zdefiniować strategię marketingu społecznościowego i treści do komunikacji na wszystkich mediach cyfrowych

Licencjat w zarządzaniu zasobami

Memorial University, Grenfell Campus
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2020 Kanada Corner Brook

Ten czteroletni program studiów opiera się na istniejących kursach podzielonych między różne programy w Grenfell Campus, a także wprowadza nowe kursy.

Licencjat w żywności przedsiębiorczości

Aeres University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Wrzesień 2020 Niderlandy Almere Dronten Kanada Gmina regionalna Halifax + 3 więcej

Jedzenie: nie ma żaden inny produkt na świecie, że każdy używa i kupuje codziennie. Wpływy spożywcze, kim jesteśmy, powoduje konflikty polityczne, ale także łączy ludzi. Przez dziesięciolecia, jedzenie było obfite dla wielu ludzi na tym świecie, ale nie została doceniona w ten sposób. W zmieniającym się świecie z rosnącą liczbą ludności, będziemy potrzebowali więcej żywności co dekadę. Z drugiej strony: jedzenie jest coś, czego cieszyć razem.