BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Kikuyu - programów Bachelor Kikuyu Bachelor , Kikuyu

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Chociaż kursy kształcenia na odległość mają terminy, które muszą być spełnione, jest fantastyczna sprawa zgodności, do kiedy można przeprowadzić zadania podczas studiów na odległość. Z opcji online, można wyjść z grupy dyskusyjnej wymaganych do powrotu do pracy, a następnie przystąpić po pracy w razie potrzeby. Kursy kształcenia na odległość mogą być podjęte w miejscu, które ma dostęp do Internetu. Można nawet zakończyć zajęcia z salonu internetowego w każdym hotelu na świecie, jeśli potrzebujesz wakacje.

Kenia jest uważany za jednego z krajów Afryki z ich najlepszych uczelni będącej University of Nairobi. W ubiegłym roku, rząd Kenii, zmodernizowane 15 instytucji do pełnego statusu uniwersytetu w dążeniu do zwiększenia dostępności studenta do tych uczelni.

Kształcenie na odległość Bachelor Kikuyu - Weź Bachelor Kikuyu. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Studia magisterskie, Kikuyu, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor of Business Administration

The Presbyterian University of East Africa
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 30 miesiące Styczeń 2020 Kenia Kikuyu + 2 więcej

Nasza Bachelor of Business Administration Program posiada unikalny zbiór jednostek, który zapewnia wysoką jakość i postępowe trasy studyjnych, które pozwalają na zrozumienie podstawowych i zaawansowanych koncepcji biznesu, finansów i rachunkowości, systemu informacji, marketingu i zarządzania.

Licencjat z teologii

The Presbyterian University of East Africa
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Styczeń 2020 Kenia Kikuyu + 1 więcej

Licencjat z teologii programu przeznaczona jest do produkcji absolwentów, którzy są dobrze wyszkoleni, pewni siebie i właściwy. Studenci otrzymują szkolenie w najważniejszych kwestiach teologicznych, jak również badania współczesne, aby mogły stać się doświadczonym w szczególnych umiejętności wymaganych od nich. Otrzymują gruntownych takich dyscyplin jak Stary i Nowy Testament, badania porównawcze, ecumenicalmovements, jak również biblicallanguages, co prowadzi do wysokiego poziomu umiejętności szkoleniowych.