BACHELORSTUDIES

Przywództwo Ameryka Południowa - Przywództwo programów Przywództwo w Ameryka Południowa

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Studenci z tytułem magistra w Leadership otrzyma wiedzę i umiejętności związane z różnych przedmiotów, które są związane z przywództwa w organizacji. Te tematy z zakresu psychologii i etyki, w celu finansowania i zachowań organizacyjnych.

Ameryka Południowa jest czwartym co do wielkości kontynent. Jest ona podzielona na 12 niezależnych politycznie krajach. Ameryka Południowa jest domem dla majestatycznych Andach gór i tajemniczej rzeki Amazonki. World 's największy las deszczowy, z milionów gatunków egzotycznych zwierząt, znajduje się również w Ameryce Południowej.

Przywództwo Ameryka Południowa - Weź Przywództwo Ameryka Południowa. Wszystkie Przywództwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Przywództwo, Ameryka Południowa Filter

Bachelor of Organizational Leadership - ACCEL

Anderson University South Carolina
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
Online

Celem Bachelor of Organizational Leadership Program jest dostarczenie umiejętności przywódczych w oparciu o chrześcijańskie

Czytaj więcej

Bachelor Organizational Leadership - Human Administracja Zasobów

Anderson University South Carolina
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
Online

Bachelor of Organizational Leadership z koncentracją w Administracji Zasobów Ludzkich (BOLS / HRA) stopnia ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności w teorii i zastosowań ...

Czytaj więcej