BACHELORSTUDIES

Przywództwo Kenia - programów Przywództwo Kenia Przywództwo

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Stopień licencjata w Leadership dotyczy rozwoju umiejętności uczniów, które są związane z kierownictwa organizacji. Studenci będą uczyć się o różnych tematów, które obejmują psychologii, finansów, negocjacji, etyki i zachowań organizacyjnych.

Kenia jest uważany za jednego z krajów Afryki z ich najlepszych uczelni będącej University of Nairobi. W ubiegłym roku, rząd Kenii, zmodernizowane 15 instytucji do pełnego statusu uniwersytetu w dążeniu do zwiększenia dostępności studenta do tych uczelni.

Przywództwo Kenia - Weź Przywództwo Kenia. Wszystkie Przywództwo i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Przywództwo, Kenia Filter

Licencjat liderów biznesu (bbl)

Pan Africa Christian University
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem studiów licencjackich z zakresu zarządzania biznesem w PAC jest rozwijanie pozytywnych liderów nastawionych na cel: osoby, które dokładnie rozumieją i które wykorzystują ...

Czytaj więcej