BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Bello. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Kolumbia, oficjalnie Republika Kolumbii, jest jednolita republika konstytucyjna obejmuje trzydzieści dwa wydziały.

Licencjat Bello. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bello. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Inżynieria agroekologiczna

Uniminuto
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bello

Program inżynierii agroekologicznej promuje transformację społeczną i zrównoważony rozwój w społecznościach rolniczych i wiejskich, które mają największy potencjał do zmniejszenia różnic społeczno-ekonomicznych i przyczyniają się do poprawy krajowego kryzysu ekologicznego, co czyni go wysoce innowacyjnym w przełamywaniu paradygmatów konwencjonalne programy nauk rolniczych w takich aspektach jak:

Studia licencjackie w komunikacji społecznej - Dziennikarstwo

Uniminuto
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bello

Komunikat społeczny - Program Dziennikarstwa ma za zadanie być przestrzenią zbiorowej myśli i działania, która w oparciu o badania, nauczanie i projekcję społeczną przyczynia się do równości i zmiany społecznej kraju, napędzając się mnogością myśli. i utrzymanie zasad demokratycznych.

Zawodowiec w naukach biblijnych

Uniminuto
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Styczeń 2020 Kolumbia Bello

Program nauk biblijnych Uniminuto ma na celu kształcenie biblijnych uczonych, którzy w realiach latynoamerykańskich są solidnie wyszkoleni, aby z odpowiedniej kontekstualizacji za pomocą instrumentu naukowego i zawłaszczania różnych biblijnych metodologii, wykonywali zadania interpretacji tekstów. , konceptualizacja podstawowych tematów biblijnych i opracowanie propozycji, które są czynnikiem przemiany osobistej, społecznej i kościelnej.