close

Filtry

Zobacz wyniki

Licencjat w Colombia. Programów Licencjat.

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.Kolumbia, oficjalnie Republika Kolumbii, jest jednolita republika konstytucyjna obejmuje trzydzieści dwa wydziały.Licencjat Colombia. Szukaj studió… Czytaj więcej

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Kolumbia, oficjalnie Republika Kolumbii, jest jednolita republika konstytucyjna obejmuje trzydzieści dwa wydziały.

Licencjat Colombia. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Colombia. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Kolumbii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
  • Popularne Najnowsze Tytuł
  • Popularne
  • Najnowsze
  • Tytuł
Instituto biblico mision esdras
Colombia, Kolumbia

Największym wyzwaniem, jakie napotykamy w rozwijaniu skutecznego chrześcijańskiego przywództwa, jest brak szkolenia. Czas trwania: 3 lata.

Największym wyzwaniem, jakie napotykamy w rozwijaniu skutecznego chrześcijańskiego przywództwa, jest brak szkolenia. Czas trwania: 3 lata. -
Licencjat
Spanish (Colombia)
Sty 2022
Ośrodek kształcenia