Filter
Studia licencjackie
Włochy Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Komunikacja Włochy - programów Komunikacja Włochy Komunikacja

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Zajęcia w komunikacji przygotowanie studentów uczestniczących w szerokim wyborze kariery, począwszy od lokalnych sieci informacyjnych dla projektów międzynarodowych w ramach globalnych firm i organizacji rządowych i kilku innych prominentnych opcji poprzez zwiększanie umiejętności niezbędne w tych dziedzinach zawodowych.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Komunikacja Włochy - Weź Komunikacja Włochy. Wszystkie Komunikacja i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Wyniki z Komunikacja, Włochy

University Of Bergamo

jego program studiów ma na celu dostarczenie umiejętności w zakresie komunikacji i technologii informatycznych, ze szczególnym naciskiem na nowe technologie. Stopień ten ... [+]

Program studiów ma na celu dostarczenie umiejętności w zakresie komunikacji i technologii informatycznych, ze szczególnym naciskiem na nowe technologie. Stopień ten kwalifikuje uczniów do pracy w administracji publicznej, w mediach i firmy związane z kulturą, jak również firm lub korporacji, które wymagają specjalistycznej wiedzy technicznej w zakresie nadzoru oraz zarządzania w komunikatywnym lub konsumentów zorientowanych ustawienia.

MOŻLIWOŚCI ZAWODOWE

Podstawowe szkolenie koncentruje się wokół metod i technik komunikacji w różnych środowiskach: IT, mediów, sztuki, antropologii, socjologii, lingwistyki, historii, geografii, ekonomii i prawa. Zyskasz kompetencje językowe i kulturowe związane z języka włoskiego i co najmniej dwóch języków obcych (z których jeden musi być język europejski).... [-]

Włochy Bergamo
Październik 2019
Włoski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Link Campus University

Tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji cyfrowej ma na celu wyszkolenie profesjonalistów, którzy będą w stanie jak najlepiej wykorzystać nowe technologie, aby pomóc fir ... [+]

Przegląd kursu

Tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji cyfrowej ma na celu wyszkolenie profesjonalistów, którzy będą w stanie jak najlepiej wykorzystać nowe technologie, aby pomóc firmom publicznym i prywatnym rozwinąć markę, upowszechnić swoje produkty, rozszerzyć ich cele. Trzyletni kurs wyznacza podstawy teoretyczne i praktyczne, zaczynając od procesów, które rewolucjonizują poszukiwanie pracy, transport (patrz sprawa Ubera), turystyka, ale także rozrywka cyfrowa (Netflix i Youtube są oczywistymi przykładami).

Studenci mogą pogłębić studia tematyczne w trzyletnim programie studiów magisterskich w zakresie technologii i kodeksów komunikacji - w tym dwa oddzielne kierunki: projekt interakcji i tworzenie gier, marketing i komunikacja - udoskonala przygotowania, biorąc pod uwagę kilka sektorów: przemysł telewizyjny, radiowy i filmowy oraz przemysł gier wideo. Sektory, dla których profesjonalni, wyszkoleni przez nas, będą mogli tworzyć produkty wysokiej jakości.... [-]

Włochy Rome
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku