Kontrola zarządzania Niderlandy - programów Kontrola zarządzania Niderlandy Kontrola zarządzania

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji. Praca takich jak analityka zgodności, dyrektor operacji kontroli i klienta stowarzyszonej może polegać głównie na rozwoju umiejęt… Czytaj więcej

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Praca takich jak analityka zgodności, dyrektor operacji kontroli i klienta stowarzyszonej może polegać głównie na rozwoju umiejętności zarządzania. Te mogą być szlifowane poprzez prowadzenie edukacji w zakresie kontroli zarządzania, który próbuje studentów gotowych do różnych zadań kierowniczych zorientowanych.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Kontrola zarządzania Niderlandy - Weź Kontrola zarządzania Niderlandy. Wszystkie Kontrola zarządzania i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 

Filtry

Fontys University of Applied Sciences
Eindhoven , Netherlands + 2 Więcej

Finanse międzynarodowe

Finanse międzynarodowe -
Licencjat
W pełnym wymiarze godzin
48 miesiące
Język angielski, Niemiecki
Wrzesień 2020
01 Jun 2020
Stacjonarne