BACHELORSTUDIES

Kontrola zarządzania Niderlandy - programów Kontrola zarządzania Niderlandy Kontrola zarządzania

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Praca takich jak analityka zgodności, dyrektor operacji kontroli i klienta stowarzyszonej może polegać głównie na rozwoju umiejętności zarządzania. Te mogą być szlifowane poprzez prowadzenie edukacji w zakresie kontroli zarządzania, który próbuje studentów gotowych do różnych zadań kierowniczych zorientowanych.

Ludzie, język i kultura Holandii jest dalej " holenderskiej". Nowoczesny europejski kraj dzisiaj, Holandia zachował bardzo międzynarodowy charakter i jest znany z liberalnych mentalności. Holandia ma wiele uniwersytetów. Kraj niedawno przekształcone własne tytuły do ​​kawalerski / mistrz systemu.Istnieją dwa typy uniwersytetów: Akademickie (skupiając się bardziej na wiedzy teoretycznej, aka "Universiteit ") lub Applied Sciences (skupiając się bardziej na praktycznej wiedzy, aka "Hogeschool ")

Kontrola zarządzania Niderlandy - Weź Kontrola zarządzania Niderlandy. Wszystkie Kontrola zarządzania i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Kontrola zarządzania, Niderlandy Filter

Licencjat z finansów międzynarodowych

Fontys University of Applied Sciences
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
48 miesiące
Język angielski
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Finanse międzynarodowe

Czytaj więcej