BACHELORSTUDIES

Kontrola zarządzania Polska - programów Kontrola zarządzania Polska Kontrola zarządzania

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Studentów realizujących edukację skoncentrowany na kontroli zarządzania mogą działać na rzecz umiejętności niezbędne do skutecznego wykonywania funkcji dyrektora jakości, dyrektor logistyki, analityk zgodności lub innego pokrewnego zawodu.

Polska, oficjalnie Rzeczpospolita Polska, to kraj w Europie Środkowej. Z populacją 38 milionów ludzi, Polska jest 6. najludniejszym krajem w UE. UE / EOG studenci nie potrzebują wizy na studia w Polsce. Koszty życia w Polsce jest jednym z najniższych w Unii Europejskiej.

Kontrola zarządzania Polska - Weź Kontrola zarządzania Polska. Wszystkie Kontrola zarządzania i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Kontrola zarządzania, Polska Filter

Kierunek Zarzadzanie i Inżynieria Produkcji

University of Applied Sciences in Wałcz
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
3 lat(a)
Polski
Ośrodek kształcenia

Na obecnym rynku pracy pojawiło się zapotrzebowanie na pracowników o nowych, inżynierskich standardach umiejętności. Nasz instytut, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy ...

Czytaj więcej