Filter
Studia licencjackie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat Kosmetologia, Szukaj programów Licencjat Kosmetologia

Licencjat jest wpis na poziomie studiów pierwszego stopnia. W wielu przypadkach, studenci wybierają przedmiot do studiowania takich jak nauki lub angielskim. Licencjata mogą być również otrzymane w polu hands-on, dzięki czemu student, aby od razu rozpocząć pracę.

Czym jest licencjackie w kosmetologii? Studenci poznają szczegóły kosmetologii, takich jak skóry, paznokci i włosów i stosowania makijażu. Stają się ekspertami w dziedzinie stylizacji i utrzymaniu włosy iw dając zabiegi takie jak zabiegi na twarz, pedicure i manicure. Dodatkowo, studenci uczą się, jak prowadzić salon i uruchomić go również poprzez zastosowanie zasad biznesowych. Po zakończeniu programu, studenci są w stanie stać licencjonowanych kosmetologów.

Bachelor w kosmetologii oferuje możliwość ścisłej współpracy z ludźmi, podczas gdy uprawniającej ich przez nowych, wyrazistych fryzur. Absolwenci również znaleźć wiele możliwości, aby poruszać się w górę, a może pewnego dnia właścicielem własnych salonów.Studenci uczą się także dobry biznes i zarządzanie umiejętności poprzez ich zajęć.

Koszty programów kosmetologii zależą od wybranej szkoły. Dedykowany uczeń może zakończyć program w ciągu dwóch lat z wieczora i zajęć online, a tym samym zaoszczędzić pieniądze. Przed wyborem, uczniowie powinni przeprowadzić dokładne badania, aby upewnić się, że program będzie spełniać wszystkie swoje cele edukacyjne.

Po ukończeniu studiów, studenci mogą znaleźć pracę w wielu miejscach. Mogą zdecydować się na pracę w salonach jak fryzjerów, stylistów i kolorystów. Mogą również pracować w salonach dając twarz i manicure. Opcje dostępne dla studentów są również poza salonach. Studenci mogą pracować z produktów kosmetycznych i do pielęgnacji skóry lub pracować pogrzebowych stylizacji niedawno zmarłego. Dodatkowo, Paznokcie mogą pracować w gabinecie dermatologa lub podiatrist i oferują higieniczne pedicure.

dostępne dla programów kosmetologii wiele opcji internetowych.Aby rozpocząć nową karierę, szukać programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:

5 Wyniki z Kosmetologia

Torrens University Australia

Nasza dynamiczna klinika dla studentów oferuje szereg zabiegów dla klientów, które pomogą Ci przygotować się do pierwszej prawdziwej pracy w branży kosmetycznej. Uczniowi ... [+]

Czy jesteście Państwo gotowi, by stać się siłą napędową innowacji i zostać liderem branży w dziedzinie estetyki?

Praktyczne doświadczenie

Nasza dynamiczna klinika dla studentów oferuje szereg zabiegów dla klientów, które pomogą Ci przygotować się do pierwszej prawdziwej pracy w branży kosmetycznej. Uczniowie będą korzystać ze wspólnego środowiska do nauki, aby zmaksymalizować wiedzę i zaangażowanie. Absolwenci tego kursu będą mogli włączyć nowe technologie i innowacje do swojej praktyki zawodowej, a także wnieść znaczący wkład w rozwój branży.

Profesjonaliści z branży jako Twoi nauczyciele

Nasza kadra pedagogiczna z Torrens University Australia to profesjonaliści z branży kosmetycznej. Torrens kładzie silny nacisk na zdolność do zatrudnienia, więc dostęp do naszych dobrze połączonych pracowników może pomóc otworzyć drzwi do przyszłej kariery kosmetycznej.... [-]

Australia Sydnej Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaida Nowa Zelandia Okland  + 5 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Grupo Tiradentes

Piękno musi pochodzić z wewnątrz, ale odbija się. Kurs estetyki i kosmetycznym, Facipe umożliwia specjalistów, którzy będą pracować w branży kosmetycznej poprzez pielęgna ... [+]

Piękno musi pochodzić z wewnątrz, ale odbija się. Kurs estetyki i kosmetycznym, Facipe umożliwia specjalistów, którzy będą pracować w branży kosmetycznej poprzez pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, zapewniając utrzymanie zdrowia, opieki społecznej i zapobieganiu starzenia.

Brazylia jest trzecim największym na świecie rynku produktów do pielęgnacji ciała, perfum i kosmetyków, za tylko Stanach Zjednoczonych i Japonii, a przed gigantów, takich jak Chiny.

Rynek pracy

Technolodzy estetyki i kosmetyki są szybko wchłaniany przez rynek pracy, ponieważ jest jako nowy zawód z wielką akceptacją dzisiaj.

Główni pracodawcy w Brazylii i na świecie, są estetyczne kliniki, gabinety kosmetyczne, spa, centra estetyczne, akademie, szkoły wyższe, ośrodki uniwersyteckie, uniwersytety, sprzęt i kosmetyki reprezentacje firm, między innymi.... [-]

Brazylia Aracaju
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International School of Law and Business

Kosmetologia to nowy program, wspólne badania, prowadzone w języku angielskim, wraz z Akademii Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie (w polskiej Wyższej Szkoły Zawo ... [+]

Kosmetyka Jest to nowy wspólny program badań, prowadzone w języku angielskim, wraz z Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i medycyna w Warszawie (W języku polskim Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, dalej - WSZKiPZ). To Polska Akademia zgromadził duże doświadczenie w szkolenia wysokiej klasy specjalistów w terapii piękności; ma szczególnie wysoko wykwalifikowaną kadrę akademicką i biegnie produktywnych działań naukowych.

Działania kosmetolog nie obejmuje tylko kosmetyczny "Zarządzanie". Kosmetolog jest również artystą w jego / jej zawodu, który oferuje szereg kreatywnych rozwiązań do klienta. To zajmuje więcej niż talent do eksperta w dziedzinie urody, aby przyciągnąć sukces. Kosmetologów musi posiadać wiedzę w różnych obszarach działalności, w tym komunikacji, relacji międzyludzkich i wsparcie marketingowe. Wszystko to osiąga się tylko wtedy, gdy przemysł kosmetyczny prowadzony jest przez wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów. Takie przedsiębiorstwa są przygotowane w ramach wspólnego programu studiów kosmetologii. Przyszłe terapeuci kosmetyczne opracuje narzędzia i techniki, aby utrzymać zdrową skórę twarzy i ciała, w celu wyeliminowania defektów skóry i ciała, podkreślające atrakcyjne cechy twarzy, do kształtowania pożądanego wizerunku, poprzez zastosowanie najnowszych technologii w zabiegach kosmetycznych.... [-]

Litwa Wilno
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Gdansk College of Health realizuje projekt „Praktycznie dla zdrowia” - rozwój kompetencji zawodowych w ramach zintegrowanych programów edukacyjnych w Gdansk College of He ... [+]

Gdansk College of Health realizuje projekt „Praktycznie dla zdrowia” - rozwój kompetencji zawodowych w ramach zintegrowanych programów edukacyjnych w Gdansk College of Health .

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskich Funduszy Społecznych (umowa nr POWR.03.05.00-00-ZR07 / 18-00), dlatego kurs rozpocznie się od roku akademickiego 2019/2020.

Cały 3-letni program jest bezpłatnyStudia stacjonarne (od poniedziałku do piątku)Wszystkie wykłady są w języku angielskim

Zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk medycznych, dermatologii, immunologii, alergologii i chemii materiałów kosmetycznych. Nauczymy Cię wykonywania zabiegów w kosmetyce upiększającej i estetyce, technik masażu relaksacyjnego, a także korzystania z profesjonalnego sprzętu.... [-]

Polska Gdańsk
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Studiując na kierunku kosmetologia, zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk medycznych. Poznasz m.in. dermatologię, immunologię, alergologię i chemię surowców kosmetycznych. ... [+]

Studiując na kierunku kosmetologia, zdobędziesz wiedzę z zakresu nauk medycznych. Poznasz m.in. dermatologię, immunologię, alergologię i chemię surowców kosmetycznych. Podczas studiów nauczysz się wykonywać zabiegi z zakresu kosmetologii upiększającej i pielęgnacyjnej, poznasz techniki masażu relaksacyjnego, a także profesjonalne urządzenia stosowane w kosmetologii wraz z ich obsługą.

Na studiach I stopnia, zajęcia prowadzone są w dwóch formach:

stacjonarnej (studia dzienne) – zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. niestacjonarnej (studia zaoczne) – zajęcia odbywają się w piątki, soboty oraz niedziele.

Warunki rekrutacji

Kandydaci na studia I stopnia przyjmowani są bez egzaminów wstępnych. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.... [-]

Polska Gdańsk
Skontaktuj się ze szkołą
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online