BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Kształcenie na odległość. Programów Licencjat

Uniwersytety na całym świecie, którzy korzystają z dedykowanego programów nauczania, wykładowców ekspertów i nowoczesnej technologii, aby doprowadzić klasę do studenta, oferują programy nauki na odległość Studia licencjackie. Alternatywą dla osób, które nie mogą dojeżdżać do kampusu lub przenieść za granicę na studia na wybranym przez siebie szkoły, programy kształcenia na odległość są coraz popularniejsze jako liczby przyjęć i technologicznego wzrostu osiągnięć.

Z programów w zakresie pełnej gamy z Pięknych, nauk humanistycznych i społecznych, aby Biznesu, Ekonomii i Administracji do nauk przyrodniczych, są programy nauki na odległość Studia licencjackie na prawie nikogo. Programów nauczania na odległość Studia licencjackie są dostępne na uniwersytetach i instytucjach naukowych w Australii, Kanadzie, Francji, Indii, Iranu, Irlandii, na Łotwie, w Libanie, Rosji, RPA, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA i wielu innych krajach.Wnioskodawcy muszą przedłożyć swoje wtórne transkrypcje szkoły, jako wstępy są konkurencyjne dla pewnej odległości uczenia licencjacki programów.

Czy zdecydujesz się na studia Bachelor of Business Administration, licencjata w dziedzinie nauki Biopharmaceutical lub licencjata w projektowaniu biżuterii, na przykład, można dowiedzieć się więcej o każdym programie nauczania na odległość Studia licencjackie klikając poniżej. Poproś o więcej informacji od szkół do wyboru, wypełniając formularz internetowy, który trwa zaledwie minutę!

123 Wyniki z Magisterskie, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor in Management

Synergy University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 48 - 54 miesięcy September 2019 Rosja Moscow + 1 więcej

Zapoznaj się z podstawami zarządzania, ekonomii, planowania strategicznego i pracy z personelem. Dowiedz się, jak zarządzać projektami każdej wielkości i spraw, by organizacje osiągnęły szczyt wydajności.

Licencjat z handlu

University Canada West (UCW)
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat January 2020 Kanada Vancouver + 1 więcej

Bachelor of Commerce (BCom) zapewni ci szeroką wiedzę podstawową o współczesnym biznesie i jego praktykach. Z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, akredytowany przez ACBSP stopień przygotowuje Cię do udanej kariery w biznesie lub zarządzaniu, gdzie przyczynisz się konstruktywnie do globalnej gospodarki.

Bachelor of Theology in Community Leadership: Psychology

Cornerstone Institute
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat July 2019 Republika Południowej Afryki Cape Town + 2 więcej

Program ten ma na celu stworzenie wyróżniającego się rodzaju doradcy: mężczyzn i kobiet, którzy są głęboko poinformowani zarówno przez wiarę chrześcijańską, jak i naukę humanistyczną z zakresu psychologii. Naszym celem jest kształcenie absolwentów ze specjalną umiejętnością integrowania chrześcijańskiego rozumienia ludzkiej kondycji wraz z odkryciami dostarczanymi przez nauki humanistyczne, aby pomóc ludziom w ich drodze do pełni.

Bachelor in Popular Fiction

South Gate Society Arts Center
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Dania Aalborg + 2 więcej

Bachelor of Science w twórczego pisania dla rozrywki

Full Sail University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 20 - 29 miesięcy January 2020 Stany Zjednoczone Winter Park + 1 więcej

Wszystko zaczyna się od wielkiej historii. Czy film lub program telewizyjny, gry wideo, a nawet reklamy, najbardziej udanych kawałków mediów są te, które mówią atrakcyjnych i ciekawych opowieści, historie, które oddają swoją uwagę, pobudzają wyobraźnię i wywołują emocje.

Bachelor of Health Administration

University of Management and Technology
Online September 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Student musi ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać tytuł BHA. Uczeń musi również zaliczyć 27 godzin zaliczeniowych kursów podstawowych Health Administration i kursu podwyższającego BHA. Pozostałe godziny zaliczeń składają się z kursów fakultatywnych.

Bachelor of Arts w integralnej psychologii transpersonalnej (ITP-ba)

Ubiquity University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne September 2019 Stany Zjednoczone Mill Valley

Ten program BA jest przeznaczony dla młodych ludzi motywowanych przez ducha innowacji i świeżych pomysłów, którzy wiedzą, że mają teraźniejszość i przyszłość jako bohaterów, innowatorów i kreacji kultury.

Licencjat z informatyki

Upper Iowa University
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Fayette + 1 więcej

Jako główny kierunek komunikacji w UIU dowiesz się o kluczowej roli komunikacji w naszym życiu. Będziesz miał okazję nauczyć się rozpoznawać, analizować i oceniać różne cele komunikacyjne i skutecznie dostosowywać komunikaty do wymagań złożonych sytuacji.

Studia licencjackie w kryminologii, nauka śledczy i bezpieczeństwo

United Campus of Malta
Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat June 2019 Malta Saint Julian's

Stopień dyplom online w kryminologii, śledczych i bezpieczeństwa nauk umożliwia absolwentom stać specjalistów w stanie naukowo leczenia, co zostało nazwane pojawienie się trzeciego tysiąclecia: bezpieczeństwo.

Bachelor of Commerce w zarządzaniu łańcuchem dostaw

YKBS LTD
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat August 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix + 1 więcej

Bachelor of Commerce in Supply Chain Management to dynamiczny program mający na celu dostarczenie kandydatom specjalistycznej wiedzy w rozwijającej się dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw. Dobrze wdrożony system zarządzania łańcuchem dostaw został zidentyfikowany jako kluczowe narzędzie sukcesu dzisiejszej wiodącej firmy. Zarządzanie łańcuchem dostaw obejmuje koordynację, produkcję, wysyłkę i dostawę towarów od punktu produkcji do miejsca konsumpcji.

Licencjat z informatyki

Marconi International University - Miami
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat September 2019 Stany Zjednoczone Miami + 2 więcej

Licencjat z inżynierii komputerowej ma na celu przygotowanie studentów do dojrzewania do profesjonalistów, którzy odgrywają aktywną rolę w wybranej dziedzinie. Program, w wysokości 120 punktów semestr akademickich, oferowany jest w trybie mieszanym.

Licencjat z inżynierii mechatroniki

Diploma University of Applied Sciences
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 7 semestry October 2019 Niemcy Bad Sooden-Allendorf Aalen Baden-Baden Berlin Bochum Bonn Friedrichshafen Hamburg Hanover Heilbronn Kaiserslautern Kassel Kitzscher Magdeburg Mainz Mannheim Munich Ostfildern Würzburg Regenstauf Nuremberg Wiesbaden Wuppertal Germany Online + 25 więcej

Badanie Mechatronika oferuje praktyczne, aplikacji zorientowanych na kształcenie akademickie w dziedzinie inżynierii jak badania obecności lub odległości obok kariery z Bachelor of Engineering.

licencjat w dziedzinie transportu i logistyki przedsiębiorstw

Transport and Telecommunication Institute
Stacjonarne Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 5 lat September 2019 Łotwa Riga + 2 więcej

Program studiów: "Transport i Logistyka" Biznes

LLB (Hons) Law with Psychology

University of Essex Online
Online Zaoczne 48 miesięcy September 2019 Wielka Brytania Colchester UK Online + 1 więcej

Jesteśmy pierwszym brytyjskim dostawcą szkolnictwa wyższego, który oferuje prawo LLB (z wyróżnieniem) z psychologią w 100% w trybie online i w niepełnym wymiarze godzin.

Bachelor of Applied Business

La Trobe –Didasko
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 1 - 3 lat January 2020 Australia Melbourne + 1 więcej

Uniwersytet Bachelor of Applied Business Uniwersytetu La Trobe zapewni ci szeroki zestaw umiejętności wymaganych do wykonywania różnych ról w świecie biznesu.