BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Kształcenie na odległość. Programów Licencjat

Uniwersytety na całym świecie, którzy korzystają z dedykowanego programów nauczania, wykładowców ekspertów i nowoczesnej technologii, aby doprowadzić klasę do studenta, oferują programy nauki na odległość Studia licencjackie. Alternatywą dla osób, które nie mogą dojeżdżać do kampusu lub przenieść za granicę na studia na wybranym przez siebie szkoły, programy kształcenia na odległość są coraz popularniejsze jako liczby przyjęć i technologicznego wzrostu osiągnięć.

Z programów w zakresie pełnej gamy z Pięknych, nauk humanistycznych i społecznych, aby Biznesu, Ekonomii i Administracji do nauk przyrodniczych, są programy nauki na odległość Studia licencjackie na prawie nikogo. Programów nauczania na odległość Studia licencjackie są dostępne na uniwersytetach i instytucjach naukowych w Australii, Kanadzie, Francji, Indii, Iranu, Irlandii, na Łotwie, w Libanie, Rosji, RPA, Turcji, Wielkiej Brytanii, USA i wielu innych krajach.Wnioskodawcy muszą przedłożyć swoje wtórne transkrypcje szkoły, jako wstępy są konkurencyjne dla pewnej odległości uczenia licencjacki programów.

Czy zdecydujesz się na studia Bachelor of Business Administration, licencjata w dziedzinie nauki Biopharmaceutical lub licencjata w projektowaniu biżuterii, na przykład, można dowiedzieć się więcej o każdym programie nauczania na odległość Studia licencjackie klikając poniżej. Poproś o więcej informacji od szkół do wyboru, wypełniając formularz internetowy, który trwa zaledwie minutę!

121 Wyniki z Studia magisterskie, Kształcenie na odległość Filter

Licencjat z handlu

University Canada West (UCW)
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Vancouver + 1 więcej

Bachelor of Commerce (BCom) zapewni ci szeroką wiedzę podstawową o współczesnym biznesie i jego praktykach. Z siedzibą w Vancouver w Kanadzie, akredytowany przez ACBSP stopień przygotowuje Cię do udanej kariery w biznesie lub zarządzaniu, gdzie przyczynisz się konstruktywnie do globalnej gospodarki.

Bachelor of Theology in Community Leadership: Christian Ministry

Cornerstone Institute
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Republika Południowej Afryki Cape Town + 2 więcej

Program ten rozwija chrześcijańskich przywódców o szerokim teoretycznym i praktycznym podłożu w chrześcijańskiej służbie. Absolwenci będą ugruntowani w tekstach biblijnych i wyposażeni w wiedzę i umiejętności potrzebne w kościołach i organizacjach religijnych. Studia akademickie i wiara osobista są zintegrowane, aby wytworzyć przywódców o dojrzałej, holistycznej duchowości.

Bachelor of Science w twórczego pisania dla rozrywki

Full Sail University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 20 - 29 miesiące Styczeń 2020 Stany Zjednoczone Winter Park + 1 więcej

Wszystko zaczyna się od wielkiej historii. Czy film lub program telewizyjny, gry wideo, a nawet reklamy, najbardziej udanych kawałków mediów są te, które mówią atrakcyjnych i ciekawych opowieści, historie, które oddają swoją uwagę, pobudzają wyobraźnię i wywołują emocje.

Bachelor of Health Administration

University of Management and Technology
Online Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Arlington

Student musi ukończyć co najmniej 30 godzin kredytowych w edukacji ogólnej, aby uzyskać tytuł BHA. Uczeń musi również zaliczyć 27 godzin zaliczeniowych kursów podstawowych Health Administration i kursu podwyższającego BHA. Pozostałe godziny zaliczeń składają się z kursów fakultatywnych.

Bachelor of Arts w integralnej psychologii transpersonalnej (ITP-ba)

Ubiquity University
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Mill Valley

Ten program BA jest przeznaczony dla młodych ludzi motywowanych przez ducha innowacji i świeżych pomysłów, którzy wiedzą, że mają teraźniejszość i przyszłość jako bohaterów, innowatorów i kreacji kultury.

Studia licencjackie w kryminologii, nauka śledczy i bezpieczeństwo

United Campus of Malta
Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malta Saint Julian's

Stopień dyplom online w kryminologii, śledczych i bezpieczeństwa nauk umożliwia absolwentom stać specjalistów w stanie naukowo leczenia, co zostało nazwane pojawienie się trzeciego tysiąclecia: bezpieczeństwo.

Bachelor in Business Administration

Upper Iowa University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone Fayette + 1 więcej

Dlaczego warto studiować Business Administration?

Bachelor of Commerce w zarządzaniu łańcuchem dostaw

YKBS LTD
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix + 1 więcej

Bachelor of Commerce in Supply Chain Management to dynamiczny program mający na celu dostarczenie kandydatom specjalistycznej wiedzy w rozwijającej się dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw. Dobrze wdrożony system zarządzania łańcuchem dostaw został zidentyfikowany jako kluczowe narzędzie sukcesu dzisiejszej wiodącej firmy. Zarządzanie łańcuchem dostaw obejmuje koordynację, produkcję, wysyłkę i dostawę towarów od punktu produkcji do miejsca konsumpcji.

Mercy College
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 lat(a) Wrzesień 2019 Stany Zjednoczone USA Online New York Dobbs Ferry Yorktown Heights + 4 więcej

LLB (Hons) Law with Psychology

University of Essex Online
Online Zaoczne 48 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Wielka Brytania Colchester UK Online + 1 więcej

Jesteśmy pierwszym brytyjskim dostawcą szkolnictwa wyższego, który oferuje prawo LLB (z wyróżnieniem) z psychologią w 100% w trybie online i w niepełnym wymiarze godzin.

licencjat w dziedzinie transportu i logistyki przedsiębiorstw

Transport and Telecommunication Institute
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 4 - 5 lat(a) Wrzesień 2019 Łotwa Riga + 2 więcej

Program studiów: "Transport i Logistyka" Biznes

Ba on-line (z wyróżnieniem) w zarządzaniu przedsiębiorstwem (18 miesięcy)

London School Of International Business - LSIB
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 18 - 36 miesiące Sierpień 2019 Wielka Brytania London UK Online + 2 więcej

BA (z wyróżnieniem) w programie Business Management odzwierciedla zmieniający się świat biznesu i wyposaża Cię w wiedzy potrzebnej do zrozumienia gospodarczej i zarządzania, zarówno w skali krajowej i globalnej.

Licencjat z inżynierii mechatroniki

Diploma University of Applied Sciences
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 7 semestry Skontaktuj się ze szkołą Niemcy Bad Sooden-Allendorf Aalen Baden-Baden Berlin Bochum Bonn Friedrichshafen Hamburg Hanover Heilbronn Kaiserslautern Kassel Kitzscher Magdeburg Mainz Mannheim Munich Ostfildern Würzburg Regenstauf Nuremberg Wiesbaden Wuppertal Germany Online + 25 więcej

Badanie Mechatronika oferuje praktyczne, aplikacji zorientowanych na kształcenie akademickie w dziedzinie inżynierii jak badania obecności lub odległości obok kariery z Bachelor of Engineering.

Licencjat W Architekturze Wnętrz

Yorkville University
Online Zaoczne 3 lat(a) Styczeń 2020 Kanada Toronto

Bachelor of Interior Design oferuje studentom możliwość łączenia, współpracy, wprowadzania innowacji i ulepszania otaczającego ich świata poprzez projektowanie. Zaprojektowany dla kreatywnych umysłów z pasją do estetyki i funkcji, program stanowi podstawę do tworzenia pięknych, praktycznych, zdrowych i bezpiecznych przestrzeni.

Bachelor of Information Sciences

Massey University
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 lat(a) Marzec 2020 Nowa Zelandia Auckland Palmerston North + 3 więcej

Informacje naukowe obejmują większość naszego codziennego życia, a to tylko zwiększy się, gdy świat stanie się bardziej połączony. Bądź częścią jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi przemysłu na świecie i wybierz ekscytującą, innowacyjną karierę rozwiązującą rzeczywiste problemy z technologią. Na Massey University możesz podążać za swoim zainteresowaniem informatyką w przyjaznym i elastycznym środowisku edukacyjnym.