BACHELORSTUDIES

Kształcenie nauczycieli Shizuoka - programów Kształcenie nauczycieli Shizuoka Kształcenie nauczycieli, Shizuoka

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Osoby pragnące zostać wychowawcami mogą wybrać program kształcenia nauczycieli. Programy te mogą kompleksowo obejmować przedmioty takie jak matematyka, sztuka językowa, nauka lub historia oraz techniki niezbędne do instruowania uczniów między wiekiem podstawowym, średnim lub wysokim.

Japonia to państwo wyspiarskie w Azji Wschodniej. Położony na Oceanie Spokojnym, leży na wschód od Morza Japonii, Chinach, Korei Północnej, Korei Południowej i Rosji, rozciągający się od Morza Ochockiego na północy do East China Sea i Tajwanu na południu.

Kształcenie nauczycieli Shizuoka - Weź Bachelor Shizuoka. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Kształcenie nauczycieli, Shizuoka Filter

Bachelor of Education

Shizuoka University
Licencjat
Kwi 2021
Język japoński
Ośrodek kształcenia

Program kształci nauczycieli z szerokim wykształceniem ogólnym, bogatym człowieczeństwem oraz zaawansowaną wiedzą i umiejętnościami. Każdego roku wysyła liczne zdolne osoby wy ...

Czytaj więcej