BACHELORSTUDIES

Kształcenie nauczycieli Republika Południowej Afryki - programów Kształcenie nauczycieli Republika Południowej Afryki Kształcenie nauczycieli

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Program studiów w kształceniu nauczycieli może przygotować potencjalnych pedagogów K-12 w podstawowych obszarach programowych, takich jak matematyka, nauka, język angielski lub historia, ale może również nauczać w zarządzaniu klasą. W przypadku nauczania na poziomie szkoły średniej przedmiotem zainteresowania programu może być zainteresowanie nauczaniem konkretnego przedmiotu. 

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Kształcenie nauczycieli Republika Południowej Afryki - Weź Kształcenie nauczycieli Republika Południowej Afryki. Wszystkie Kształcenie nauczycieli i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Kształcenie nauczycieli, Republika Południowej Afryki Filter

Bachelor of Education in Senior Phase and FET Teaching

University of Johannesburg
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem Bachelor of Education in Senior Phase (SP) i Continuing Education and Training (FET) nauczania jest zapewnienie profesjonalnie wykwalifikowanych początkujących nauczycie ...

Czytaj więcej