BACHELORSTUDIES

Kształcenie nauczycieli Turcja - programów Kształcenie nauczycieli Turcja Kształcenie nauczycieli

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Osoby, które chciałyby wejść na obszar edukacji, mogą liczyć na program kształcenia nauczycieli na szkolenia. Dzięki tym programom uczniowie mogą przygotować się do wejścia na pole nauczania i pracować z uczniami w klasach K-12. Instrukcja może obejmować zarządzanie klasą, techniki nauczania i przedmiot podstawy programowej. 

Turcja, oficjalnie Republika Turcji, jest międzykontynentalnych kraj położony głównie na Anatolii w Azji Zachodniej i Wschodniej Tracji w Europie Południowo-Wschodniej. Wiele tureckich uczelniach (zarówno publicznych, jak i prywatnych), bierze udział w ogólnoeuropejskich programach wymiany studentów (Socrates, Erasmus, itp.). Niektóre mają umowy z uczelniami pozaeuropejskimi, too.

Kształcenie nauczycieli Turcja - Weź Kształcenie nauczycieli Turcja. Wszystkie Kształcenie nauczycieli i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Kształcenie nauczycieli, Turcja Filter

Licencjat z edukacji matematycznej

TED University
Licencjat
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Edukacji Elementarnej Matematyki jest dyplomem licencjata na Wydziale Matematyki i Edukacji Naukowej Wydziału Edukacji. Jest to program, który kształci podstawowych na ...

Czytaj więcej