BACHELORSTUDIES

Kształcenie nauczycieli Ferrum - programów Kształcenie nauczycieli Ferrum Kształcenie nauczycieli, Ferrum

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Osoby pragnące zostać wychowawcami mogą wybrać program kształcenia nauczycieli. Programy te mogą kompleksowo obejmować przedmioty takie jak matematyka, sztuka językowa, nauka lub historia oraz techniki niezbędne do instruowania uczniów między wiekiem podstawowym, średnim lub wysokim.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Kształcenie nauczycieli Ferrum - Weź Bachelor Ferrum. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Kształcenie nauczycieli, Ferrum Filter

Bachelor in Teacher Education

Ferrum College
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program Edukacji Nauczycieli Ferrum College przygotowuje opiekuńczych i kompetentnych profesjonalistów jako decydentów w różnych kontekstach XXI-wiecznych klas, szkół i społec ...

Czytaj więcej