BACHELORSTUDIES

Edukacja specjalna Rosja - programów Edukacja specjalna Rosja Edukacja specjalna

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Szkoła specjalna odnosi się do pomocy dzieciom w szkołach i programów edukacyjnych, które mogą mieć opóźnienia fizyczne, psychiczne lub emocjonalne. Kursy kształcenia specjalnego mogą uczyć techniki fizykoterapii, terapii mowy, nauczania praktycznego i alternatywnych metod nauczania, a w edukacji specjalnej klasie.

Rosja, lub też oficjalnie znany jako Federacji Rosyjskiej, jest krajem, w północnej Eurazji. Edukacja w Rosji jest głównie przez państwo i jest regulowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W Rosji, zajmuje około 70% czasu szkolenia na lekcjach kontaktu z nauczycielem, reszta 30% nakładu pracy poświęcone są niezależne badania materiału.

Edukacja specjalna Rosja - Weź Edukacja specjalna Rosja. Wszystkie Edukacja specjalna i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Edukacja specjalna, Rosja Filter

Bachelor specjalnego (defectological) edukacja / specjalne psychologia

Minin University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Rosyjski
Ośrodek kształcenia

Misją programu edukacyjnego zapewnić konkurencyjne specjalistów na rynku pracy, koncentruje się na ciągłym samokształcenia i samodoskonalenia, elastyczne reagowanie na zmienia ...

Czytaj więcej