BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Malezja. Programów Licencjat

Programy studiów licencjackich w Malezji zaoferować studentom wiele różnorodnych możliwości studiowania w Kuala Lumpur, Johor, Sarawak, Terengganu i Selangor i innych części kraju. Malezja ma wiele publicznych i prywatnych szkół, z których wiele silnych wspólnych relacji z zagranicznymi instytucjami za granicą. Ten wysoce międzynarodowy aspekt pozwala studentom licencjackie w Malezji, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki o realiach globalizacji naszych czasów nowożytnych i wartości wielokulturowości. Studenci studiów licencjackich na międzynarodowych uniwersytetów w Malezji także mają możliwość zbudowania silnej sieci, która przekracza granice i będzie im służyć również po ukończeniu studiów.

Programy studiów licencjackich w Malezji zazwyczaj trwają od czterech do pięciu lat, w zależności od przedmiotu studiów. Różne tryby nauczania są stosowane w procesie edukacyjnym, w celu odnoszenia się do każdego ucznia i ich różnych trybów kształcenia.Zarządzanie systemy informacyjne, medycyna, chirurgia stomatologiczna, Elektrotechnika, biotechnologia, Finansów i Zarządzania to tylko niektóre z programów licencjackich dostępnych na uniwersytetach i politechnikach w Malezji.

Jeśli jesteś zainteresowany w czytaniu o kursy licencjackie w Malezji, po prostu przewinąć w dół! Możesz poprosić o informacje były przesyłane bezpośrednio do Ciebie ze szkół w ciągu kilku minut za pomocą naszego wygodnego formularza.

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat w Administracji Biznesowej

Mantissa College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Malezja Kuala Lumpur Stany Zjednoczone Fullerton + 3 więcej

Kurs Bachelor of Business Administration (BBA) jest oferowany we współpracy z Paris Graduate School of Management, France (PGSM). Ten program przygotuje kandydata do rozpoczęcia kariery zawodowej w administracji biznesowej lub zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ten kurs pomógł wielu uczniom analizować i oceniać rzeczywiste umiejętności w dowolnych sytuacjach lub środowiskach pracy, które mogą być ich częścią w przyszłości.

Stopień w inżynierii mechanicznej

University of Southampton Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Malezja Johor Bahru

Inżynieria mechaniczna łączy kreatywność i projektowanie z matematycznymi i naukowymi zasadami i wpływami w szerokim zakresie branż. Inżynierowie mechaniczni wykorzystują swoje kreatywne, menedżerskie, techniczne i analityczne umiejętności do rozwijania technologii następnej generacji w dyscyplinach od biomedycyny, zrównoważonej energii, marynarki i lotnictwa po motoryzację.

Bachelor of Chemical Engineering with Honours

Xiamen University Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Wrzesień 2019 Malezja Selangor

Chemical Engineering (CE) to gałąź inżynierii zajmująca się produkcją chemiczną i wytwarzaniem produktów w procesach chemicznych. Obejmuje to opracowywanie, projektowanie i działanie procesów chemicznych i instalacji do ekstrakcji, konwersji i odzyskiwania materiałów o minimalnym wpływie na środowisko.

Bachelor of Engineering (Chemical)

Universiti Teknologi Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Skudai

Inżynieria chemiczna to dziedzina, która rozszerza się szeroko na całym świecie. Ekspertyza jest bardzo potrzebna, aby zaspokoić zapotrzebowanie na wykonanie zadania, którego nie mogą wykonać inżynierowie mechanicy i chemicy. Dziedziny te dojrzały i obecnie obejmują wiele aspektów inżynierii, takich jak projektowanie systemów i przetwarzanie produktów rolnych, ropy naftowej i produktów petrochemicznych, polimerów, farmaceutyków, biopaliw, biochemicznych i wielu innych. W obecnym stanie świata, w którym zasoby są ograniczone, a zrównoważony rozwój stanowi główne wyzwanie, potrzeba wiedzy eksperckiej w zakresie inżynierii chemicznej jest jeszcze ważniejsza.

Bachelor of Real Estate Management and Auction

IUMW - International University of Malaya-Wales
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Wrzesień 2019 Malezja Kuala Lumpur

W IUMW naszą główną działalnością jest zapewnienie wysokiej jakości i globalnej edukacji w zakresie nieruchomości. Nasz licencjat zarządzania nieruchomościami i aukcji (z wyróżnieniem) (stopień zarządzania nieruchomościami i aukcji) przygotowuje cię dogłębnego zrozumienia perspektywy nieruchomości.

Bachelor of Supply Chain Management

Raffles University Iskandar
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Johor Bahru

Kurs ten wyposaża studentów w zaawansowaną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie operacji logistycznych i zarządzania łańcuchem dostaw, w tym w obszarach takich jak wysyłka i operacje terminalowe; kontrola ekwipunku; zarządzanie materiałami; przepisy dotyczące operacji międzynarodowych, a także techniki zarządzania, najlepsze praktyki i wiele innych.

Bachelor of Software Engineering (Hons)

Sunway University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Shah Alam

Bachelor of Software Engineering (Hons), BSE ma na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych absolwentów z niezbędną wiedzą, zasadami i umiejętnościami w opracowywaniu nowych i innowacyjnych rozwiązań dla wielu branż.

Kawalerowie inżynierii (elektronika, elektrotechnika, mechanika, mechatronika, chemia, ropa i gaz, ropa naftowa, budownictwo, architektura)

Lakshveer Overseas Solution
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Uniwersytety malezyjskie oferują szeroką gamę dyscyplin inżynierskich od Foundation i Diploma do licencjackich i magisterskich w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej, inżynierii chemicznej i inżynierii mechanicznej.

Licencjackie z informatyki (z wyróżnieniem)

Nilai University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Nilai

Bachelor of Science w dziedzinie technologii inżynierii

Tati University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Styczeń 2020 Malezja Chukai

Bachelor of Engineering Technology (z wyróżnieniem) Mechatroniki Tati University College kładzie nacisk na podstawowe kursy elektrycznych i elektronicznych, takich jak teorii obwodów, układu elektronicznego, elektroniki cyfrowej, mikrokontrolerów i systemów wbudowanych.

Licencjat - komunikacja masowa

INTI International University & Colleges, Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur Batu Pahat

Nie trzeba dodawać, skuteczna komunikacja z masami to potężne umiejętności, i można je opanować tutaj w INTI. Wybierz karierę w branży dziennikarskiej Broadcasting, reklama, film, Public Relations, a nawet wymyślić jedną własną, bo możliwości są nieograniczone.

Licencjackie z elektrycznych i elektronicznych s technicznych (z wyróżnieniem)

​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Shah Alam George Town + 1 więcej

W PEOs są obsługiwane przez o strukturę programu, który ma rozkład balansu inżynierii podstawowej i zajęć fakultatywnych, związanych kursów non-inżynierskich, odpowiedniej ekspozycji do pracy laboratoryjnej i zawodowej praktyki inżynierskiej. Program BEEE jest 4-lata lub 8 semestrów programu, w sumie 127 godzin kredytowych.

Bachelor of Music (z wyróżnieniem) w zawodowej Muzycznej

International College of Music
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Kuala Lumpur

Opierając się na bardzo udanych poprzednich stopni muzycznych Kolegium w organizowaniu i Music Production & Technology specjalizacje, Bachelor of Music (z wyróżnieniem) w profesjonalnych Muzycznej wprowadza drogę do szeroko zakrojonej, koncentrując się na czterech głównych obszarach wymaga się od profesjonalnych muzyków w branży. Pełny program czas jest bardzo zorientowane na karierę i przygotowuje do satysfakcjonującej wieloaspektowy karierze muzycznej.

Licencjat nauk ścisłych i technologii

Universiti Putra Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Styczeń 2020 Malezja Shah Alam

Licencjat z inżynierii mechanicznej (z wyróżnieniem)

Manipal International University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Nilai