BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat Malezja. Programów Licencjat

Programy studiów licencjackich w Malezji zaoferować studentom wiele różnorodnych możliwości studiowania w Kuala Lumpur, Johor, Sarawak, Terengganu i Selangor i innych części kraju. Malezja ma wiele publicznych i prywatnych szkół, z których wiele silnych wspólnych relacji z zagranicznymi instytucjami za granicą. Ten wysoce międzynarodowy aspekt pozwala studentom licencjackie w Malezji, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki o realiach globalizacji naszych czasów nowożytnych i wartości wielokulturowości. Studenci studiów licencjackich na międzynarodowych uniwersytetów w Malezji także mają możliwość zbudowania silnej sieci, która przekracza granice i będzie im służyć również po ukończeniu studiów.

Programy studiów licencjackich w Malezji zazwyczaj trwają od czterech do pięciu lat, w zależności od przedmiotu studiów. Różne tryby nauczania są stosowane w procesie edukacyjnym, w celu odnoszenia się do każdego ucznia i ich różnych trybów kształcenia.Zarządzanie systemy informacyjne, medycyna, chirurgia stomatologiczna, Elektrotechnika, biotechnologia, Finansów i Zarządzania to tylko niektóre z programów licencjackich dostępnych na uniwersytetach i politechnikach w Malezji.

Jeśli jesteś zainteresowany w czytaniu o kursy licencjackie w Malezji, po prostu przewinąć w dół! Możesz poprosić o informacje były przesyłane bezpośrednio do Ciebie ze szkół w ciągu kilku minut za pomocą naszego wygodnego formularza.

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Chemical Engineering with Honours

Xiamen University Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Luty 2020 Malezja Selangor

Chemical Engineering (CE) to gałąź inżynierii zajmująca się produkcją chemiczną i wytwarzaniem produktów w procesach chemicznych. Obejmuje to opracowywanie, projektowanie i działanie procesów chemicznych i instalacji do ekstrakcji, konwersji i odzyskiwania materiałów o minimalnym wpływie na środowisko.

Stopień w inżynierii mechanicznej

University of Southampton Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Johor Bahru

Inżynieria mechaniczna łączy kreatywność i projektowanie z matematycznymi i naukowymi zasadami i wpływami w szerokim zakresie branż. Inżynierowie mechaniczni wykorzystują swoje kreatywne, menedżerskie, techniczne i analityczne umiejętności do rozwijania technologii następnej generacji w dyscyplinach od biomedycyny, zrównoważonej energii, marynarki i lotnictwa po motoryzację.

Bachelor of Hospitality Management (Honours)

Tunku Abdul Rahman University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Maj 2020 Malezja Kuala Lumpur

Branża hotelarsko-gastronomiczna ma różnorodny charakter i zapewnia bogate możliwości pracy na całym świecie. Ten program ma na celu poprowadzenie studentów przez ścieżkę rozwoju w celu szybkiego rozwoju kariery w branży po ukończeniu studiów.

Licencjat (z wyróżnieniem) informatyki

IUMW - International University of Malaya-Wales
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 - 6 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Program wystawi studentów na koncepcję modelowania, symulacji i rozwiązywania problemów obliczeniowych za pomocą odpowiednich metod teoretycznych i eksperymentalnych, tworząc niezawodne i bezpieczne systemy.

Licencjat w Administracji Biznesowej

Mantissa College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 3 - 4 lat(a) Otwarta rekrutacja Malezja Kuala Lumpur Stany Zjednoczone Fullerton + 3 więcej

Kurs Bachelor of Business Administration (BBA) jest oferowany we współpracy z Paris Graduate School of Management, France (PGSM). Ten program przygotuje kandydata do rozpoczęcia kariery zawodowej w administracji biznesowej lub zarządzaniu przedsiębiorstwem. Ten kurs pomógł wielu uczniom analizować i oceniać rzeczywiste umiejętności w dowolnych sytuacjach lub środowiskach pracy, które mogą być ich częścią w przyszłości.

Bachelor of Landscape Architecture

Universiti Teknologi Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Luty 2020 Malezja Skudai

Program został zaprojektowany i wdrożony od 1993 roku, który zainspirowany został podstawowym zrozumieniem Człowieka jako szafarza Ziemi i opartego na filozofii projektowania i budowania. Jego celem jest stworzenie profesjonalistów, którzy są kompetentni i posiadają wiedzę techniczną, a także są krytyczni i kreatywni w rozwiązywaniu problemów dotyczących zagadnień związanych z dziedzictwem, zasobami tropikalnymi, miejskimi i naturalnymi.

Licencjat w Administracji Biznesowej

Raffles University Iskandar
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Johor Bahru

Bachelor of Business Administration to stacjonarny trzyletni program studiów, który koncentruje się na tworzeniu profesjonalistów zdolnych do stosowania odpowiedzialności społecznej i etycznej, umiejętności analitycznych, konkurencyjności i przedsiębiorczości w biznesie.

Bachelor of Communication (z wyróżnieniem)

UNITAR
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Selangor

Bachelor of Communication (Hons) to interesujący obszar studiów obejmujący kilka dyscyplin. Studenci rozwijają zrozumienie różnych form komunikacji, w tym komunikacji interpersonalnej, międzykulturowej i biznesowej, a także różnych technologii, za pomocą których przekazywane są informacje.

Victoria University Bachelor Of Business

Sunway University
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Styczeń 2020 Malezja Shah Alam

Victoria University (VU) Bachelor of Business Program w Sunway oferuje studentom biznesowym skoncentrowane doświadczenie edukacyjne, które dodaje wartość ponad dyscyplinę i wiedzę techniczną, kultywując i rozwijając profesjonalne i osobiste cechy wysoko cenione przez pracodawców.

Licencjat z informatyki (inżynieria oprogramowania) (z wyróżnieniem)

Universiti Selangor (UNISEL)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 7 semestry Skontaktuj się ze szkołą Malezja Shah Alam

Inżynieria oprogramowania jest obszar danego z teoretycznymi i praktycznymi aspektami wymogu, projektowania, wdrażania i testowania informatyki

Licencjat z rachunkowości (z wyróżnieniem)

Infrastructure University Kuala Lumpur
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 42 miesiące Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kajang

Program ten oferuje specjalistyczną wiedzę z zakresu rachunkowości, finansów, podatków, audytu, kosztują, zarządzania i ekonomii. Celami programu są produkować kompetentnych i wyspecjalizowanych księgowych, którzy posiadają atrybuty i umiejętności niezbędne w zawodzie księgowego oraz opracowanie całościowego zrozumienia działalności gospodarczej, w szczególności we wszystkich obszarach funkcjonalnych rachunkowości. Poprzez praktykę w zakładach przemysłowych na siedzibę korporacji, studenci będą mogli mieć cenne praktyczne doświadczenie w środowiskach roboczych rzeczywistych.

Licencjackie z elektroenergetyki (z wyróżnieniem)

​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Shah Alam George Town + 1 więcej

UNITEN produkuje absolwentów Elektroenergetyka, którzy: Praktykowanie inżynierów elektrotechniki z możliwością przedsięwzięcie związane z energią, przytrzymaj obowiązków kierowniczych i / lub tworzenia własnych przedsiębiorstw, mają kwalifikacje zawodowe / certyfikaty w dziedzinach inżynierii elektrycznej związanych, angażuje się w działania na rzecz poszerzenia wiedzy w swoich pracach zawodowych.

Bachelor of Science w dziedzinie technologii inżynierii

Tati University College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Styczeń 2020 Malezja Chukai

Bachelor of Engineering Technology (z wyróżnieniem) Mechatroniki Tati University College kładzie nacisk na podstawowe kursy elektrycznych i elektronicznych, takich jak teorii obwodów, układu elektronicznego, elektroniki cyfrowej, mikrokontrolerów i systemów wbudowanych.

Licencjat nauk ścisłych i technologii

Universiti Putra Malaysia
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Styczeń 2020 Malezja Shah Alam

Kawalerowie inżynierii (elektronika, elektrotechnika, mechanika, mechatronika, chemia, ropa i gaz, ropa naftowa, budownictwo, architektura)

Lakshveer Overseas Solution
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Skontaktuj się ze szkołą Malezja Kuala Lumpur

Uniwersytety malezyjskie oferują szeroką gamę dyscyplin inżynierskich od Foundation i Diploma do licencjackich i magisterskich w dziedzinie inżynierii elektrycznej i elektronicznej, inżynierii chemicznej i inżynierii mechanicznej.