BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Valletta. Programów Licencjat.

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Malta to mała, wyspiarskie państwo na Morzu Śródziemnym, która leży na południe od Sycylii, we Włoszech. Malta promuje się powodzeniem jako całkowicie dwujęzyczna narodu na maltańskim i angielskim. Liczy się dla wielu instytucji edukacyjnych w pozostałej części świata, jako kraju, gdzie angielski jest językiem ojczystym i dlatego często nawet dotować studentów tam się go uczyć. Zdecydowana większość obywateli maltańskich mówić po angielsku w bardzo wysokim standardzie.

Piękna stolica Malty, Valletta jest zaliczana do domu niektóre z najlepszych placówek oświatowych. Uczelnie takie jak University of Malta, są dobrze znane w zróżnicowanym zakresie kursów i absolwentów udanych.

Licencjat Valletta. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Valletta. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Psychology (Honours)

University of Malta
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Październik 2019 Malta Valletta

Kurs Bachelor of Psychology (Honours) jest kursem stacjonarnym, który obejmuje szereg obowiązkowych podstawowych jednostek badawczych w psychologii i szeregu obieralnych jednostek badawczych, z których studenci mogą wybierać. Ma również element badawczy, w którym studenci muszą zaprojektować i przeprowadzić projekt badawczy.

Licencjat Inżynierii

University of Malta
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 4 lat(a) Październik 2019 Malta Valletta

Jednym z najbardziej popularnych kursów z międzynarodowymi studentami na University of Malta jest licencjat z inżynierii (z wyróżnieniem). Program ten ma dwa strumienie: Bachelor of Engineering (Honours) w Inżynierii Elektrycznej i Elektronicznej oraz Bachelor of Engineering (Honours) w Inżynierii Mechanicznej.