BACHELORSTUDIES.PL

Kształcenie na odległość Bachelor Vacoas-Phoenix - programów Bachelor Vacoas-Phoenix Bachelor , Vacoas-Phoenix

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Mauritius, oficjalnie Republika Mauritius to państwo wyspiarskie na Oceanie Indyjskim, ok. 2000 km od linii południowo-wschodnim wybrzeżu kontynentu afrykańskiego.

Kształcenie na odległość Bachelor Vacoas-Phoenix - Weź Bachelor Vacoas-Phoenix. Wszystkie Bachelor program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

3 Wyniki z Studia magisterskie, Vacoas-Phoenix, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor of Commerce w zarządzaniu marketingiem

YKBS LTD
Online 1 rok Sierpień 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix

Bachelor of Commerce (Honors in Marketing Management) to roczne studia podyplomowe mające na celu przygotowanie studentów do pracy na stanowiskach kierowniczych średniego i wyższego szczebla.

Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi

YKBS LTD
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix + 1 więcej

Ten Bachelor of Commerce w zarządzaniu zasobami ludzkimi zapewnia studentom silne podstawy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Zapewnia studentom kompetencje do skutecznego i wydajnego działania w środowisku zarządzania zasobami ludzkimi. Ta kwalifikacja przygotowuje studentów do kariery w zarządzaniu zasobami ludzkimi, a także stanowi podstawę do dalszych studiów w dziedzinie psychologii przemysłowej. Systematyczne ukierunkowanie ma na celu integrację funkcji zasobów ludzkich z procesami biznesowymi organizacji przy użyciu najlepszych praktyk.

Bachelor of Commerce w zarządzaniu łańcuchem dostaw

YKBS LTD
Ośrodek kształcenia Online W pełnym wymiarze godzin 3 lat(a) Sierpień 2019 Mauritius Vacoas-Phoenix + 1 więcej

Bachelor of Commerce in Supply Chain Management to dynamiczny program mający na celu dostarczenie kandydatom specjalistycznej wiedzy w rozwijającej się dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw. Dobrze wdrożony system zarządzania łańcuchem dostaw został zidentyfikowany jako kluczowe narzędzie sukcesu dzisiejszej wiodącej firmy. Zarządzanie łańcuchem dostaw obejmuje koordynację, produkcję, wysyłkę i dostawę towarów od punktu produkcji do miejsca konsumpcji.