BACHELORSTUDIES.PL

Licencjat w Colima. Programów Licencjat.

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Meksyk jest jednym z najpopularniejszych krajów turystycznych na świecie. Kraj ma zarówno tropikalnych i umiarkowanych stref dając studentom najlepszy czas tutaj. Jeśli chcesz studiować za kurs w Narodowym Autonomicznym Uniwersytecie Meksyku, to będzie genialne życie z dużo rozrywki w kraju, jak również.

Colima to najmniejszy stan zachodnim Meksyku. Stan ten ma naprawdę wysoki poziom umiejętności czytania i pisania, doskonałą jakość życia i bardzo minimalne stopy bezrobocia w porównaniu do innych stanów Meksyku. Średnie wykształcenie w tym stanie jest dostępny dla prawie co druga osoba. W związku z tym, University of Colima przyczynia się wiele poprzez zapewnienie wyższego wykształcenia wszystkim.

Licencjat Colima. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Colima. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Stopnia w zarządzaniu turystyką

University Of Colima
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 9 semestry Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Colima

Bachelor (a) w Zarządzania Turystyką posiada umiejętności w zakresie zarządzania i organizacji zaangażowanych w prowadzenie działalności turystycznej w poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym, poprzez służbę, efektywnego planowania, przywództwa i pracy grupowej jest również zdolny do generowanie zyskownych projektów turystycznych w sposób zrównoważony, poprzez identyfikowanie potencjalnych zasobów naturalnych i kulturowych, z którym skuteczny i obszar rachunku; Wszystko to poparte badaniami, obrotu i stosowania aktualnych technologii, zgodnie z poczuciem odpowiedzialności społecznej.

Stopień w architekturze

University Of Colima
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 10 semestry Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Colima

Architekt (a) jest profesjonalistą, który ma wiedzę naukową i techniczną, która pozwoli Ci zaplanować, projekt adaptacji, budowy i oceny budynków i wszelkiego rodzaju środowisk architektonicznych i urbanistycznych; Posiada umiejętności i ogólne umiejętności w zakresie projektowania architektonicznego, budowlanego chleba i wytwarzania chleba i rozpowszechniania wiedzy architektonicznej. Podobnie jest w stanie znaleźć kreatywne i innowacyjne rozwiązania problemów, siedliska, z humanistycznej postawy i wartości, które pozwalają zmierzyć się z nimi w sposób całościowy, trwałego i profesjonalny sposób etyczny.

Stopień w nauce środowiska i zarządzania ryzykiem

University Of Colima
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Colima

Bachelor (a) w Environmental Science and Risk Management posiada wiedzę teoretyczną i praktyczną w szerokim spektrum nauk o Ziemi i nauk społecznych, który pozwala na ocenę wpływu na środowisko każdego scenariusza i zrozumieć procesy związane z warunkami czynniki ryzyka, takie jak geologiczne, meteorologiczne, społeczne, ekonomiczne, technologiczne, kulturowe i polityczne.

Stopień inżynieryjne w Telematyka

University Of Colima
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Skontaktuj się ze szkołą Meksyk Colima

Engineer (a) w Telematyka ma ogólne i specyficzne dla projektowania, zarządzania i oceny usług i sieci telekomunikacyjnych w zakresie umiejętności krajowych i międzynarodowych organizacji. Posiada również umiejętności do projektowania i rozwoju Oprogramowanie komunikacyjne i systemy rozproszone, eksploatacji i utrzymania infrastruktury technicznej, innowacji i adaptacji technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) do wydajnych procesów biznesowych, wdraża standardy i protokoły bezpieczeństwa zgodnie z zasadami i wytycznymi ustanowionymi i wykonuje projekty rozwoju technologii do rozwiązywania problemów elastycznie i kreatywnie.

Licencjat w International Business

University Of Colima
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 8 semestry Lipiec 2019 Meksyk Colima

W Licencjat w International Business z Uniwersytetu Colima, ma na celu zapewnienie studentowi z zestawem biznesowych, teorii ekonomicznych i administracyjnych i finansowych, a także metody i techniki dla rozwoju i ekspansji firm w dziedzinie międzynarodowego biznesu, jak również jako pojęciowej języka niezbędnego w kształceniu specjalistów w tej dziedzinie.