Filter
Studia licencjackie
Wielka Brytania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Muzyka estradowa Wielka Brytania - programów Muzyka estradowa Wielka Brytania Muzyka estradowa

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Absolwenci wykonywania muzyki tworzone są dla studenta studiów podyplomowych, którzy szukać kariery jako profesjonalnych śpiewaków, pianistów, odtwarzacze orkiestrowych, nauczycieli studyjnych i profesorów.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Muzyka estradowa Wielka Brytania - Weź Muzyka estradowa Wielka Brytania. Wszystkie Muzyka estradowa i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

2 Results in Muzyka estradowa, Wielka Brytania

UWL University of West London

Ten ekscytujący kurs został opracowany w odpowiedzi na potrzeby obecnej branży muzycznej. Jest skierowany do muzyków, którzy chcą rozwijać własne umiejętności, pisać umie ... [+]

Zajęliśmy 5 miejsce w Londynie na kursach muzycznych w ramach przewodnika Guardian University Guide 2019.

Przegląd

Ten ekscytujący kurs został opracowany w odpowiedzi na potrzeby obecnej branży muzycznej. Jest skierowany do muzyków, którzy chcą rozwijać własne umiejętności, pisać umiejętności i wiedzę techniczną, aby wspierać nagrywanie muzyki i zdobyć niezbędną wiedzę branżową, aby rozpocząć karierę.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

Podczas kursu będziesz mieć wiele ekscytujących opcji do nauki, w tym dźwięku na żywo, edukacji muzycznej lub eksperymentalnego dźwięku. Zdobędziesz cenne doświadczenie w:

występowanie w różnych gatunkach oraz w różnych ustawieniach na żywo (w tym w Londynie)branie udziału w zajęciach popartych pracą zawodową dzięki naszej własnej firmie produkującej reklamy komercyjne (produkcje W5)prowadzenie sesji nagraniowych i produkcyjnych; pisanie i aranżowanie zespołów i zespołów oraz bycie dyrektorem muzycznym.... [-]
Wielka Brytania London
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
London College of Creative Media

Zmienił się przemysł muzyczny. Dzisiejsi odnoszący sukcesy muzycy to multiinstrumentaliści, którzy mogą produkować własną muzykę. Mogą zarządzać własnymi projektami i wyk ... [+]

BMus (Hons) Muzyka Wydajność

Zmienił się przemysł muzyczny. Dzisiejsi odnoszący sukcesy muzycy to multiinstrumentaliści, którzy mogą produkować własną muzykę. Mogą zarządzać własnymi projektami i wykorzystywać swoje kanały online. Na naszym poziomie muzycznym w zakresie wydajności i produkcji stworzysz muzykę, którą chcesz stworzyć. Pomożemy Ci ustalić karierę, którą chcesz prowadzić.

Wymagania dotyczące kursu

Kurs dostępu do szkolnictwa wyższego lub rozszerzony dyplom BTEC będzie uważany za równoważny dwóm pełnym kwalifikacjom na poziomie 3.

GCSE klasa C / 4 lub wyższa w matematyce i języku angielskim lub równoważnik poziomu 2 (np. Umiejętności funkcjonalne).... [-]

Wielka Brytania London
October 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku