BACHELORSTUDIES

Nauka o zarządzaniu Ameryka Południowa - Nauka o zarządzaniu programów Nauka o zarządzaniu w Ameryka Południowa

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

nauki o zarządzaniu ma na celu pomóc wydobyć na światło dzienne pewne kwestie związane z zarządzaniem, które pojawiają się w określonej branży. Celem kogoś pracującego w tej dziedzinie może być wykorzystanie pewnych aspektów inżynierii, technologii komputerowej lub matematyki w celu znalezienia rozwiązania do wspomnianej kwestii.

Obejmujących wiele krajów i terytoriów wyspiarskich, Ameryka Południowa jest domem dla wielu krajach hiszpańskojęzycznych. Tutaj uczniowie mogą dosłownie chodzić po historii w drodze do klasy i chłonąć kulturę starożytnych społeczeństw. 

Nauka o zarządzaniu Ameryka Południowa - Weź Nauka o zarządzaniu Ameryka Południowa. Wszystkie Nauka o zarządzaniu i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauka o zarządzaniu, Ameryka Południowa Filter

Administracja

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)
Licencjat
<
Studia dzienne
<
8 semestry
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Stopień Zarządzania Wydziału Arnaldo przynosi podstawowe wartości przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zarządzania koncentruje się na człowieku.

Czytaj więcej