BACHELORSTUDIES

Nauka o zarządzaniu Brazylia - programów Nauka o zarządzaniu Brazylia Nauka o zarządzaniu

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Badania w naukach o zarządzaniu jest zazwyczaj dotyczy opracowanie strategii ma na celu pomóc zrozumieć i rozwiązać problemy związane z zarządem spółki. Może również wykorzystywać starszych metod, aby lepiej zrozumieć pewne sfery zastosowania.

Brazylia oferuje wyższe wykształcenie, które jest częściowo finansowany przez tych studentów, którzy chcieliby kontynuować zaawansowaną edukację. Muszą być w wieku od 18 do 35 lat. Ten system szkolnictwa wyższego umożliwia studentom uczyć się praktycznych umiejętności, które pozwolą im stawić czoła wyzwaniom 21 wieku.

Nauka o zarządzaniu Brazylia - Weź Nauka o zarządzaniu Brazylia. Wszystkie Nauka o zarządzaniu i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauka o zarządzaniu, Brazylia Filter

Administracja

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)
Licencjat
<
Studia dzienne
<
8 semestry
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Stopień Zarządzania Wydziału Arnaldo przynosi podstawowe wartości przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zarządzania koncentruje się na człowieku.

Czytaj więcej