BACHELORSTUDIES

Nauka o zarządzaniu Niderlandy - programów Nauka o zarządzaniu Niderlandy Nauka o zarządzaniu

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Badania w naukach o zarządzaniu jest zazwyczaj dotyczy opracowanie strategii ma na celu pomóc zrozumieć i rozwiązać problemy związane z zarządem spółki. Może również wykorzystywać starszych metod, aby lepiej zrozumieć pewne sfery zastosowania.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Nauka o zarządzaniu Niderlandy - Weź Nauka o zarządzaniu Niderlandy. Wszystkie Nauka o zarządzaniu i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauka o zarządzaniu, Niderlandy Filter

International Business (licencjat w pełnym wymiarze godzin)

Amsterdam University of Applied Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program International Business (IB) w Amsterdam School of International Business oferuje innowacyjne doświadczenia edukacyjne z globalnym nastawieniem Dzięki BBA. w biznesie m ...

Czytaj więcej