BACHELORSTUDIES

Nauki ścisłe Wiedeń - programów Nauki ścisłe Wiedeń Nauki ścisłe, Wiedeń

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Studenci zainteresowani nauką mogą znaleźć opcje programu na całym świecie. Dziedzina poszerzyła się o interakcję między nauką i polityką lub nauką a życiem codziennym. Niektóre przykłady obejmują zanieczyszczenie, bioetykę i zapłodnienie in vitro.

Republika Austrii może się poszczycić ogromną politycznej, edukacyjnej i artystycznej kultury. Geografia Austrii pozwala również na wszelkiego rodzaju sezonowych doświadczeń.

Wiedeń jest stolicą Austrii i posiada wiele udogodnień, aby dopasować ten status. Centra edukacyjne są w doskonałym stanie zamiar zakresie posiadania szkół międzynarodowych, takich jak American International School Vienna i Międzynarodowych Uniwersytetu w Wiedniu.

Nauki ścisłe Wiedeń - Weź Bachelor Wiedeń. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki ścisłe, Wiedeń Filter

Licencjat w strategiach interdyscyplinarnych - studia stosowane w sztuce, nauce, filozofii i wyzwaniach globalnych

University of Applied Arts Vienna
Austria, Wiedeń
Licencjat
Październik 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
8 semestry
Język angielski
Stacjonarne

Program studiów licencjackich "Strategie cross-dyscyplinarne. Studia stosowane w sztuce, nauce, filozofii i globalnych wyzwaniach "przekazują szerokie spektrum umiejętności ar ...

Czytaj więcej