$close

Filtry

Zobacz wyniki

Nauki ścisłe Saitama - programów Nauki ścisłe Saitama Nauki ścisłe, Saitama

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat. Badania naukowe badają kwestie społeczne, historyczne i filozoficzne za pomocą obserwacji i eksperymentów. Studenci w tej dziedzinie mają okazję… Czytaj więcej

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Badania naukowe badają kwestie społeczne, historyczne i filozoficzne za pomocą obserwacji i eksperymentów. Studenci w tej dziedzinie mają okazję uczyć się różnych metodologii, a następnie często mogą wybrać temat, na którym będą przeprowadzane badania.

Japonia to państwo wyspiarskie w Azji Wschodniej. Położony na Oceanie Spokojnym, leży na wschód od Morza Japonii, Chinach, Korei Północnej, Korei Południowej i Rosji, rozciągający się od Morza Ochockiego na północy do East China Sea i Tajwanu na południu.

Ten zaludnione miasto słynie z instytutów językowych i uczelni. Instytucje edukacyjne, takie jak Saitama University i Fundacji Japońskiej znane są z innowacyjnych metod nauczania.

Nauki ścisłe Saitama - Weź Bachelor Saitama. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Przeczytaj więcej o studiowaniu w Japonii
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
Saitama University
Saitama, Japonia

Każdy student należy do jednego z pięciu wydziałów (matematyki, fizyki, chemii, biochemii i biologii molekularnej, biologii regulacyjnej) i postępuje zgodnie z programem naucz ... +

Każdy student należy do jednego z pięciu wydziałów (matematyki, fizyki, chemii, biochemii i biologii molekularnej, biologii regulacyjnej) i postępuje zgodnie z programem nauczania każdego wydziału. Uczniowie są zachęcani do zdobywania wymaganych umiejętności i dążenia do rozwijania cech, które uznają znaczenie teorii fundamentalnej, która nie jest ukierunkowana na określone zastosowanie i praktyczne zastosowanie. -
Licencjat
Język japoński
Ośrodek kształcenia