BACHELORSTUDIES

Nauki ścisłe Michigan - programów Nauki ścisłe Michigan Nauki ścisłe, Michigan

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Studenci zainteresowani nauką mogą znaleźć opcje programu na całym świecie. Dziedzina poszerzyła się o interakcję między nauką i polityką lub nauką a życiem codziennym. Niektóre przykłady obejmują zanieczyszczenie, bioetykę i zapłodnienie in vitro.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Nauki ścisłe Michigan - Weź Bachelor Michigan. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki ścisłe, Michigan Filter

Program studiów licencjackich ze specjalizacją w genomice

Michigan State University Lyman Briggs College
BSc
Sie 2021
Język angielski

Celem programu studiów licencjackich ze specjalizacją z genomiki i genetyki molekularnej jest zapewnienie szerokich podstaw naukowych, z naciskiem na genomikę i genetykę molek ...

Czytaj więcej